Czy okulary są cool?

Informacje ogólne np. porady w doborze odpowiedniej oprawy, aktualne trendy, porady stylistów.

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez Ryszard » 6 paź 2012, o 11:10

Ba :D Pewnie że są cool ,mineły te czasy że się wysmiewano z okularników ,wręcz dzieci oszukuja na badaniach profilaktycznych żeby tylko nosic okulary bo kolezanka czy kolega ma takie fajne.
Ryszard
 
Posty: 27
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 09:11

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez dorota » 6 paź 2012, o 11:15

Ryszard i tu masz racje ,dzieci nie zdają sobie sprawy że w taki sposób moga sobie zrobić krzywdę,ale prawdą jest że teraz okularnicy nie są dyskryminowani .
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez Stylion_pl » 26 paź 2012, o 07:13

no jasne,że są cool!!!:) Przecież teraz coraz więcej ludzi nosi okulary. Ludzie starsi, młodsi, gwiazdy telewizji. Dużo osób też kupuje sobie tzw. zerówki, bo chociaż nie ma u nich potrzeby noszenia okularów to oni i tak chcą je nosić no bo są po prostu fajne:) A jeszcze jak okularki są w modnym fasonie, dobrze dobrane do twarzy to już w ogóle bomba:)
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez martula » 14 lis 2012, o 12:58

Hej, ja też jestem zdania że okulary są COOL :) dzięki ciekawej oprawce możemy sobie dodac uroku i zmienic troszeczkę swoje oblicze wizualne oczywiście:) :D Chociaż przyznam że wkurza mnie że coraz częsciej spotyka sie dzieci i to male dzieci w okularach. Naprawde im wspolczuje bo to musi byc uciązliwe dla takiego malucha.....
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez dzika » 14 lis 2012, o 15:03

Są na rynku fajne okularki dla dzieci z tworzywa naprawdę elastycznego.Trzeba poszukać i wygoda gwarantowana :)
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez martini » 28 lut 2013, o 14:56

Jak najbardziej okulary są cool :) ładna oprawka napewno każdemu doda uroku ;) a co jest najważniejsze-komfort widzenia, więc nie wstydżmy się okularów!!!
martini
 
Posty: 123
Dołączył(a): 1 sie 2012, o 16:57

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez optyk-mila » 28 lut 2013, o 15:51

W poniedziałek odwiedziła mnie pani z córką i szukały oprawek typu "Lenonki",czyżby okrągłe kształty znowu wracały do mody? Osobiście mi tego rodzaju oprawy nie przypadły do gustu,ale z drugiej strony te prostokątne kształty są do znudzenia,przy każdej nowej dostawie mam wrażenie,że ciągle sprzedajemy to samo!
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez dzika » 28 lut 2013, o 17:31

Leonki ciągle są w modzie ale nie każdemu pasują więc trzeba na nos najpierw założyć i się samemu przekonać. :)
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez wCzteryOczy » 2 mar 2013, o 09:20

Ja mam wrażenie, że oprawy z tworzywa wyglądają tak samo, różnią się ewentualnie kolorem, a i to niewiele, bo głównie są to czarne, czerwone, fioletowe. Z drugiej strony na "szaleństwo" nie każdy może sobie pozwolić, i takie inne okulary są robione czasami jako druga para, na szczególne okazje
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Czy okulary są cool?

Postprzez mirabel » 2 mar 2013, o 13:10

Hej, tak lenonki znowu powracają, aż trudno uwieżyć bo jeszcze rok temu jak by mi ktos powiedział że chce kupić sobie takie oprawki to bym go wyśmiała.. :D ale teraz patrząc na te oprawki to nawet niewiem czy ja bym sobie jakiś nie wybrała :) ale cóż kobieta zmienną jest ;)
mirabel
 
Posty: 86
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron