Okulary p/słoneczne

Informacje ogólne np. porady w doborze odpowiedniej oprawy, aktualne trendy, porady stylistów.

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez MARK » 29 wrz 2012, o 10:46

Każdy na wszystko potrzebuje czasu może i Twoi znajomi również :)
MARK
 
Posty: 294
Dołączył(a): 15 mar 2011, o 09:15

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez Vector » 16 gru 2013, o 13:45

skoro nie dociera na okularach to może objaśnić na przykładzie aparatu z obiektywem z filtrem polaryzacyjnym? Każdy w życiu ma do czynienia z fotografią wykonaną zwykła cyfrówką a profesjonalnym aparatem. Różnicę widać jak na dłoni, szczególnie przy robieniu zdjęć przez szybę. Może to im trochę otworzy oczy lub przynajmniej wyobraźnie :)
Vector
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 09:55

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez Player » 17 gru 2013, o 12:14

w sezonie zimowym warto kupowac okulary przeciwsłoneczne- może nie ma jeszcze najnowszych kolekcji na wiosnę-lato, ale standardowe modele można kupić z rabatem- warto pytać
Player
 
Posty: 139
Dołączył(a): 7 maja 2011, o 11:52

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez Olivka » 18 gru 2013, o 15:11

Muszę się przyjrzeć tym rabatom, nie pomyślałabym, przecież okres zimowy też jest dobry na sprzedaż okularów z polaryzacją.
Olivka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:43

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez fajna-brunetka » 19 gru 2013, o 11:20

sama nabyłam okulary w zimowej obniżce- warto bo normalnie kosztowały sporo więcej
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez MrHilary_pl » 23 gru 2013, o 13:05

To fakt,szczególnie teraz w grudniu kiedy to mamy szereg ciekawych promocji z okazji zbliżających się świąt,myślę że warto poszukać w sklepach internetowych i wybrać coś dla siebie.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez Leah » 3 sty 2014, o 14:03

Ja mam taką twarz, że nigdy w życiu bym nie zamówiła okularów przez internet, w prawie każdych wyglądam dziwnie :)
Leah
 
Posty: 77
Dołączył(a): 16 lis 2012, o 10:45

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez visionnata » 16 sty 2014, o 14:56

W zeszłym tygodniu była u mnie pani,która ma zoperowaną zaćmę i okulistka zaleciła jej noszenie okularów p/słonecznych z filtrami aby oko nie było narażone na ostre światło.I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to,że gdy powiedziałam ile kosztują takie okulary klientka doznała szoku. Stwierdziła,że za okulary korekcyjne nigdy nie płaciła więcej niż 200 złotych,a tutaj musi zapłacić tyle za zwykłe p/słoneczne. Tłumaczyłam,że nie są one zwykłe tylko posiadają polaryzację,a to w jej stanie jest bardzo ważne. Niestety mimo wszystkich użytych argumentów pani odmówiła zakupu i udała się na bazar :(
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez urszulka » 10 lut 2014, o 14:11

Identyczny problem miałam z babcią. Również miała operowaną zaćmę i również pani doktor zaleciła ochronę dla oczu w postaci dobrych okularów z polaryzacją. Gdy udaliśmy się do optyka,babcia mało nie dostała zawału (nie mogła zrozumieć dlaczego zwykłe okulary,które mają chronić od słońca tyle kosztują). Jednak po rozmowie z fachowcem i uzyskaniem małego rabatu udało nam się przekonać babcię,że to dobro nie jest tanie,ale w jej przypadku niezbędne do funkcjonowania ;)
urszulka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2014, o 13:48

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez visionnata » 3 mar 2014, o 15:53

Rzeczywiście ciężko jest wytłumaczyć klientowi,że dobro jego oczu naprawdę w dużej mierze zależy od jakości okularów. Gdy proponujemy droższe rozwiązania od razu klient uważa,że chcemy go w ten sposób naciągnąć na koszty.
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości