Okulary p/słoneczne

Informacje ogólne np. porady w doborze odpowiedniej oprawy, aktualne trendy, porady stylistów.

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez zez_ukryty » 16 cze 2011, o 14:20

mogli_z_dżungli napisał(a):
rozumiem i Pan rozumie, że jeżeli wg Pana jest to bez sensu to może komuś innemu się przydać i podobać. I ktoś rozumie, że Panu wcale podobać się nie musi. A co do producentów to może być Via Roma, Solano, Leonardo nawet, Liw Lewant. z droższych Nordik, Rodenstock, Maui Jim, Mexx. Pewnie ktoś jeszcze co nieco dopisze.[/quote]

No ja też słyszałem o geosach. W czym może sie antyrefleks podobać?? Moi znajomi chwalą sobie jeszcze beluttti no ale tutaj nikt nie wymienił wiec nie wiem. Będę musiał zrobić rozeznanie. Czy te wszystkie firmy jakie zostały wypisane można dostać z zwykłym optyku czy gdzie ja ma tego szukać?? i co to jest filtr 400??[/quote]

Są ludzie, którzy nie zamówią okularów bez antyrefleksu. Nie ważne czy bezbarwnych czy przeciwsłonecznych. Więc jeżeli się Panu nie podoba (bo w czym ma się podobać), nie odpowiada, to się kupuje bez i ma się święty spokój.

A Belutti też mają dobre okulary. Jeszcze mogę zaproponować MS&F . Okulary przeciwsłoneczne tychże firm kupi Pan w optyku, który je sprzedaje. Generalnie w każdym dobrym. A filtr 400 to podstawowy filtr, który posiadają każde "dobrze uposażone okulary przeciwsłoneczne" . Odcina on szkodliwe dla oka promieniowanie ultrafioletowe.
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez MARK » 16 cze 2011, o 15:04

Oprawy z firmy belutti sam sprawdziłem i polecam.Ta firma ma bardzo ciekawe i na czasie wzory opraw p/słonecznych.Jakość soczewek jest bardzo dobra,a oprawki noszą się wygodnie :).Cena też jest przestępna.
MARK
 
Posty: 294
Dołączył(a): 15 mar 2011, o 09:15

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez J.M. » 21 cze 2011, o 10:50

Witam ja miałam oprawy p/słoneczne geos i co prawda do tej pory je mam tylko,że wzór wyszedł już z mody :D .Teraz mam z firmy belutti i są też bardzo dobre.Służą mi już drugi rok. :) Polecam jedne i drugie.
J.M.
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 10:35

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez łobuziak » 5 lip 2011, o 08:46

Witam

Chcę sobie kupić na wakacje modne okulary przeciwsłoneczne.Jakie mam wybrać?
łobuziak
 
Posty: 166
Dołączył(a): 9 cze 2011, o 07:32

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez Justin » 6 lip 2011, o 09:24

Nadal na topie są duże okulary. Równie modne są muchy, telewizorki, motylki jak i te bardziej sportowe, z prostą oprawką w górnej części ( przypominające gogle).Nowością sezonu są pastelowe kolory oprawek. Ale UWAGA!!! Nie powinniśmy bezkrytycznie ulegać trendom, modne oprawy nie zawsze bedą pasować do kształtu twarzy. Przymierzaj więc, aż znajdziesz swój ideał ;)
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez J.M. » 6 lip 2011, o 11:11

Polecam oprawy Belutti okrągłe duże są wygodne,fajne,bardzo dobrze dolegają co zasłania w 100% promienie słoneczne.Kolorystyka też jest ciekawa.
J.M.
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 10:35

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez kiciuś mruczuś » 19 lip 2011, o 09:22

Dzień dobry

Chciałbym zapytać o możliwość barwienia soczewek według starych okurarów- da się to wykonać? jestem bardzo zadowolony z mojego obecnego barwienia, no ale niestety mam odprysk na soczewce ( i to nie z mojej winy;/ ), nie chcę kupowac już kota w worku bo juz kiedyś zamówiłem okulary z barwieniem i miało byc takie samo a nie było ;/ i pieniadze w błoto ;/
kiciuś mruczuś
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:13

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez zez_ukryty » 19 lip 2011, o 09:34

Barwienie może nie być takie same. Zależnie od firmy mogą się one od siebie różnić. Trzeba obejrzeć próbniki i wybrać odpowiednie.
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez dzika » 19 lip 2011, o 10:25

Można w optyku zapytać się,bo firmy niektóre barwią.Wtedy swoje okulary wysyła się do nich żeby można dorobić prawie identyczny kolor.Jest to do zrobinia. :)
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Okulary p/słoneczne

Postprzez kiciuś mruczuś » 20 lip 2011, o 09:33

zez_ukryty napisał(a):Barwienie może nie być takie same. Zależnie od firmy mogą się one od siebie różnić. Trzeba obejrzeć próbniki i wybrać odpowiednie.


ale nie w każdym salonie są chyba takie próbniki ;/ a na kartce nie wygląda to tak jak w rzeczywistośći ...


dzika napisał(a):Można w optyku zapytać się,bo firmy niektóre barwią.Wtedy swoje okulary wysyła się do nich żeby można dorobić prawie identyczny kolor.Jest to do zrobinia. :)


jakieś dodatkowe koszty sie wiążą z tym, że firma ma odtworzyć moje barwienie?
kiciuś mruczuś
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 lip 2011, o 09:13

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości