Oprogramowanie dla firm

gadu gadu, tematy OFF-TOPIK a nawet I love you (czyli wszystko inne co nie dotyczy działów dostępnych na Forum)

Oprogramowanie dla firm

Postprzez jaszczomp » 18 cze 2018, o 07:58

Czy w swoich firmach korzystacie z oprogramowania wspierającego zarządzanie biznesem? Wdrożenie oprogramowania które pozwoli w łatwy sposób zarządzać zasobami firmy może diamteralnie poprawić przepustowość zleceń i zredukować straty. W swojej firmie po długich poszukiwaniach zdecydowałem się wprowadzić produkt firmy Simple która zajmuje się także oprogramowaniem dla administracji publicznej
jaszczomp
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2018, o 11:24

Re: Oprogramowanie dla firm

Postprzez Nadia8 » 8 sie 2019, o 09:56

Ja też właśnie jestem na etapie szukania takiego programu. Bardzo dużo czasu zajmują mi wszelkiego rodzaju dokumentacje i umawianie wizyt, więc chciałabym, żeby nowe oprogramowanie miało dużo innowacyjnych funkcji. Bardzo fajna byłaby rejestracja pacjentów online bo pozwoliłoby mi to oszczędzić naprawdę dużo czasu.
Nadia8
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lip 2019, o 10:25

Re: Oprogramowanie dla firm

Postprzez jaszczomp » 23 wrz 2020, o 11:26

Słyszałem jakiś czas temu o rozwiązaniu proponowanym przez UNIT4. Możesz o nim poczytać na ich stronie https://www.teta-air.pl/. Jest to oprogramowanie, dostosowane do biznesu, które pozwala na automatyzację wielu czasochłonnych procesów firmowych. Polecam Ci poczytać na ich stronie. Może to właśnie to czego szukasz ;)
jaszczomp
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2018, o 11:24


Powrót do POZNAJMY SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość