Randka w okularach...;)

gadu gadu, tematy OFF-TOPIK a nawet I love you (czyli wszystko inne co nie dotyczy działów dostępnych na Forum)

Randka w okularach...;)

Postprzez Janet » 19 sty 2011, o 13:40

A to specjalnie coś dla spragnionych miłości...;) a nóż uda nam się połączyć jakiegoś okularnika z jakąś okularnicą... Możecie też tutaj opowiadać o jakichś śmiesznych, randkowych sytuacjach z udziałem...okularów;)
Janet
 
Posty: 26
Dołączył(a): 18 sty 2011, o 15:51

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez aleksanderpolak » 19 sty 2011, o 14:32

Ha ha,ale genialny pomysł Janet,robi się tu prawie jak na portalu randkowym :D i szczerze powiedziawszy kusi ach kusi..... Jeżeli chodzi o moją osobę to na szczęście dzięki temu,że wymyślili soczewki kontaktowe, w momencie gdy wychodzę z domu na randkę to okulary zostawiam na nocnej szafce w sypialni, wiem że tam są bezpieczne i mam pewność że w momencie jakichkolwiek pikantnych zbliżeń nie narażę ich na niepotrzebne gnioty lub ewentualne upadki :lol:
aleksanderpolak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 5 sty 2011, o 16:07

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez omega » 19 sty 2011, o 15:20

Janet... nasuwa mi się przysłowie "głodnemu chleb na myśli" :lol: . Ja jestem chętny! :P Od niedawna jestem użytkownikiem okularów 8-) więcej informacji wysłałem na priv
Avatar użytkownika
omega
 
Posty: 16
Dołączył(a): 20 gru 2010, o 22:10

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez anuszka » 20 sty 2011, o 12:57

Witam wszystkich to bardzo ciekawy wątek.. ;) ja mam może trochę sugestii do Aleksandra.. Aleksandrze całkiem inaczej wyglądamy w soczewkach niż w okularach i przecież przebywasz z "druga połówką" jak nie zawsze to dosyć często no i pokazujesz się również w okularach :) a jak napadnie kogoś chwila namiętności?? Trzeba nauczyć się "funkcjonować"(wiesz chyba co mam na myśli ;) ) w okularach jak i bez. Poćwicz trochę a później napisz jak ci wychodziły te ćwiczenia ;)
Avatar użytkownika
anuszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:28
Lokalizacja: Garwolin

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez Hej » 20 sty 2011, o 15:41

O matko !! Ale wy pleciecie !! Co z klubu Radia Maryja czy co ekipa ?? Czy gang swatek czarownic ?? :lol:
Avatar użytkownika
Hej
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 sty 2011, o 15:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez tina » 21 sty 2011, o 12:45

Ha ha ha z tymi czarownicami to bardzo dobry tekst :) ale niektórzy mogliby się obrazić np. pan aleksanderpolak. A randka to naprawdę bardzo fajny wątek... Połowa naszej ludzkości chodzi w okularach, wiec warto poświęcać watki właśnie takim tematom ;)
tina
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 sty 2011, o 12:33

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez dyzio szuka zyzia » 21 sty 2011, o 14:55

Buhahaha :lol: .... dobry temat. Forum 2in1! opłacalna sprawa i abonamentu nie trzeba płacić 8-) no dziewoje czekam na propozycje :twisted:
Avatar użytkownika
dyzio szuka zyzia
 
Posty: 9
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 15:42

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez wiki » 21 sty 2011, o 18:09

:) :lol: :) fajnie się zapowiada połączenie forum o okularnikach z portalem randkowym :oops: hihihi poznam miłego, sympatycznego pana z poczuciem humoru i oczywiście w :geek: hihihi
wiki
 
Posty: 16
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 10:54

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez gwiazda2011 » 22 lut 2011, o 17:01

Ello wszystkim,ale czadzior pierwszy raz się spotkałam z czymś takim, żeby na forum okulistycznym było gadane o innych sprawach,a tymbardziej tego typu :D Ale ciesze się bardzo-jestem zwariowaną 20-stką i chętnie wezmę udział w poznawaniu nowych ludzi właśnie w ten sposób. Przy okazji napomknę, że noszę okulary ale nie mam wady wzroku (noszę je tylko dla poprawy wyglądu-chociaż i tak niezłe ze mnie ciacho hi hi hi), lubię te swoje brylki i noszę je zawsze,zdejmuję tylko w razie nagłych awarii :lol:
gwiazda2011
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lut 2011, o 16:53

Re: Randka w okularach...;)

Postprzez Pani Ania2 » 23 lut 2011, o 11:27

Cześć Gwiazdo...widzę, że prawdziwa z ciebie gwiazda ;) i promujesz noszenie okularów bez wady..brawo...Jak pewnie wiadomo, noszenie takich okularów bez mocy poprawia czasami nie tylko nasz wygląd, wyglądamy "inteligentniej" :lol: to są plusy takich okularów jeśli mamy je jeszcze dodatkowo z jakimiś dobrymi filtrami, czyli antyrefleksami to jak znalazł, znajdą one zastosowanie przy monitorze komputera, ogładajac telewizję, jeżdżąc samochodem :D Gwiazdo poczytaj jeszcze inne wątki a na pewno sporo znajdziesz przydatnych informacji...W razie czego pytaj...a będzie ci odpowiedziane. ;)
Avatar użytkownika
Pani Ania2
 
Posty: 5
Dołączył(a): 17 lut 2011, o 10:43
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do POZNAJMY SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron