Świat okularników

gadu gadu, tematy OFF-TOPIK a nawet I love you (czyli wszystko inne co nie dotyczy działów dostępnych na Forum)

Świat okularników

Postprzez katherina » 22 gru 2010, o 20:43

Witam :) zapraszam do opisywania zabawnych, przerażających i pouczających historii związanych z przygodami zatytułowanymi " Ach te moje okulary" :ugeek: :D
Pozdrawiam Katherina :)
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Świat okularników

Postprzez anuszka » 27 gru 2010, o 14:24

A ja dzięki swoim okularom znalazłam śmieszny dowcip :D . Życzę miłego czytania :
Jak lekarze żegnają się ze swoimi pacjentami?
Okulista - Do zobaczenia.
Laryngolog - Do usłyszenia.
Ginekolog - Jeszcze do pani zajrzę.
Avatar użytkownika
anuszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:28
Lokalizacja: Garwolin

Re: Świat okularników

Postprzez A.M. » 28 gru 2010, o 15:18

To było dobre :D A moja znajoma ostatnio dumnie oświadczyła że kupiła okulary z najlepszym refluksem :lol:
A.M.
 
Posty: 109
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:53

Re: Świat okularników

Postprzez agutek » 28 gru 2010, o 15:57

witam czas na moja historię a raczej mojego taty :arrow:
zacznę od tego że mój tata zawsze uważał że dobrze widzi i nie potrzebuje okularów ..... mylił się ;)
kiedyś poprosił mnie żebym mu pomogła załatwić sprawy w banku ja jako dobra córka zgodziłam się :D
a w banku było bardzo wesoło pani dała mojemu tacie umowę do przeczytania i podpisania ... no i się zaczęło manewrowanie kartka dalej - bliżej i tak i siak i nie mógł dać sobie rady. pani powiedziała cytuję " może pan wyjmie okulary na umowie jest drobny druk" :roll: a mój ukochany tata bez namysłu z dużą powaga na to " ja nie potrzebuje jeszcze okularów, mają państwo tu po prostu kiepskie oświetlenie". :lol: o matko myślałam że padnę ze śmiechu ledwo się powstrzymywałam w sumie pani która nas obsługiwała też miała problemy z opanowaniem emocji. po całej tej wizycie troszkę na siłę zapisałam tatę na wizytę okulistyczną na której też usilnie próbował pokazać że on wszystko doskonale widzi ale pani dr była profesjonalistką i nie dała się nabrać i teraz mój kochany tatuś nosi okulary do czytania :geek: :geek: :geek:
agutek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 10:25

Re: Świat okularników

Postprzez motyl » 29 gru 2010, o 10:21

A ja mam coś dla kobiet;) czasami pewnie zastanawiacie się czy poza modnymi, dobrze dobranymi oprawkami możecie zrobić coś, żeby w okularach wyglądać jeszcze lepiej i żeby były one prawdziwą ozdobą na Waszych twarzach... Otóż odpowiedź jest prosta!!! Oczywiście makijaż! i tu się sprawa komplikuje-jak go zrobić żeby był dobrze dobrany do wady wzroku, do oprawy itd. Oto kilka praktycznych porad:
JEŚLI JESTEŚ KRÓTKOWIDZEM:

1. Staraj się optycznie powiększyć oczy. Używaj cieni jasnych (kremowych, bezowych) i perłowych, które uwypuklą oko, oraz kontrastujących z kolorem tęczówek (np. fioletowe cienie do zielonych oczu, pomarańczowe do niebieskich, srebrne do brązowych) – dzięki nim oczy będą bardziej wyraziste.
2. Skorzystaj z dobrodziejstw białej lub bezowej kredki do oczu – pociągnij nią linię wewnątrz dolnej powieki – ten zabieg powiększy oko.
3. Kolorowa lub ciemną kredką możesz podkreślić górną powiekę, pod warunkiem że rozetrzesz kreskę.
4. Mocno wytuszuj górne rzęsy. Więcej tuszu warto nałożyć w zewnętrzne kąciki oczu. Spojrzenie nabierze wyrazistości.
Unikaj: ciemnych, matowych cieni, ciemnych kresek, malowania dolnych rzęs.

JEŚLI JESTEŚ DALEKOWIDZEM:

1. Maluj się tak, by oczy wydały się mniejsze. Idealny jest ciemniejszy, matowy makijaż (np. dyskretne „smoky eye” zrobione tylko na górnej powiece, aby nie powiększać oczu).
2. Wybieraj stonowane barwy: grafit i ciemne szarości, brązy, beże złamane szarością, granat, śliwkę i fiolet.
3. Znakomity wybór to konturówki i eyelinery w czarnym, brązowym lub grafitowym kolorze. U nasady górnych rzęs rysuj ciemną kreskę, która optycznie zmniejsza oko.
4. Rzęsy maluj delikatnie, zanadto ich nie wydłużając (aby dodatkowo nie podkreślać oczu).
Unikaj: Jasnych i perłowych cieni oraz kredek, które powiększają powieki, oraz kosmetyków w zdecydowanych, nasyconych barwach (czynią oczy bardziej wyrazistymi). Zrezygnuj z wydłużającej i pogrubiającej maskary.
motyl
 
Posty: 14
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 13:43

Re: Świat okularników

Postprzez anuszka » 29 gru 2010, o 11:16

Motylu to było bardzo przydatne już gdzieś o tym słyszałam i stosuję. Polecam te rady wszystkim "okularnikom", możemy ładnie wyglądać mimo dodatkowej pary oczu ;)
Avatar użytkownika
anuszka
 
Posty: 22
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:28
Lokalizacja: Garwolin

Re: Świat okularników

Postprzez agutek » 30 gru 2010, o 12:41

hej ciekawe porady też muszę spróbować pozdrawiam :D
agutek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 10:25

Re: Świat okularników

Postprzez monia » 3 sty 2011, o 11:46

Witam.Świetne rady na pewno je zastosuje.Pozdrawiam
monia
 
Posty: 31
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 16:48

Re: Świat okularników

Postprzez Ewela » 11 sty 2011, o 13:32

Cześć pewnie się już poznałam wirtualnie z kilkoma osobami :) ale oficjalnie w tym dziale mówię, dzień dobry :) Świat okularników jest bardzo szerokim gronem osób i mam nadzieję że i tutaj poszerzy się ono o kilka nowych postaci :) Moja przygoda z okularami jest już dość długa, i końca jej nie widać więc na pewno długo z wami zostanę :) może kiedyś urządzimy jakiś zlot okularników :lol: pod tytułem " Pingle disco" :D
Ewela
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 17:50

Re: Świat okularników

Postprzez szymko » 12 sty 2011, o 15:28

hej dziewczyny ( p.s. tylko one mnie interesują ;) ) noszę od 10 lat okulary i od tylu lat nie jestem w żadnym trwałym związku :( czy to wina źle dobranych oprawek? może podacie maila to wyślę zdjęcie obecnych i ocenicie :) hmm? czekam na odp. możecie pisać na priv ;)
szymko
 
Posty: 1
Dołączył(a): 12 sty 2011, o 15:24

Następna strona

Powrót do POZNAJMY SIĘ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości