opinia: Optyk Ray Ban Kościuszki 110 Suwałki, okulista

Dział powstał na prośbę wielu użytkowników. Zasadą nadrzędną działu jest wysoka kultura języka :-)

opinia: Optyk Ray Ban Kościuszki 110 Suwałki, okulista

Postprzez Weronka92 » 10 gru 2018, o 11:52

Dzień dobry !
Polecam mojego nowego Optyka ! Jestem zadowolona i postanowiłam się odwdzięczyć pisząc.
To chyba na moją prośbę pojawił się dział o opiniach, dziękuję Administratorowi.
W tym nowym salonie zrobiłam badanie oraz zakup nowych okularów. Jest DOBRZE i TANIO !! :o
Kupiłam markowe okulary Ray Ban w cenie 299zł ! oraz szkła które były dość drogie ale jest widoczna różnica. Ponieważ w poprzednich okularach widziałam sporo gorzej teraz wiem że warto było kupić te droższe szkła. Pani optyczka dała mi możliwość dostać podstawowe soczewki za 1zł do tej oprawy, nie skorzystałam na szczęście ;).
Dodatkowo dostałam soczewki do swojej wady za darmo !!!! (na próbę)
Forum tego nie zabrania więc podaje adres strony: http://www.suwalki.optyczny.pl
Co jeszcze ? :
- Ciekawe promocje,
- mają być prezenty w grudniu (zarezerwowałam więc mogę napisać :p ) torebka i szalik oraz książka kucharska
- dwóch okulistów, jeden ze szpitala w Suwałkach, drugi ze szpitala w Białymstoku.
Polecam
Weronika
Weronka92
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 gru 2018, o 11:00

Re: opinia: Optyk Ray Ban Kościuszki 110 Suwałki, okulista

Postprzez Wanda T. » 12 gru 2018, o 20:37

Zgadzam się z opinią koleżanki Weroniki. Jestem zadowolona z badania jak również z okularów. Tak naprawdę moja córka wypatrzyła ten nowy salon, znalazła fajną promocję. Dostała w dwa opakowania soczewek kontaktowych, tak po prostu cyt. "bo są najlepsze". Po tygodniu moja Kasia to również potwierdziła ! Pani Optyk zaskarbiła nasze zaufanie. Salon godny polecenia.
Obrazek
Takie właśnie okulary pięknie mi pasują (zdjęcie ze strony http://www.suwalki.optyczny.pl)
Wanda T.
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 gru 2018, o 12:37

Re: opinia: Optyk Ray Ban Kościuszki 110 Suwałki, okulista

Postprzez Majeczka18 » 13 gru 2018, o 10:58

Fajnie ,że powstał ten post bo faktycznie o tym salonie na FC zrobiło się głośno.Sama poszłam sprawdzić o co tyle szumu i jak się okazało słusznie.Mają fantastyczne promocje a soczewki można serio dostać za darmo.Sama skorzystałam i poleciłam znajomym,którzy strasznie się ucieszyli.Jeżeli ktoś to czyta a nie wie dokładnie o co chodzi proponuję wejść na stronę www.suwalki.optyczny.pl tam znajdziecie wszystko o danych promocjach.
Majeczka18
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11 gru 2018, o 13:47

Re: opinia: Optyk Ray Ban Kościuszki 110 Suwałki, okulista

Postprzez A.M. » 17 gru 2018, o 16:32

Miło poczytać pozytywne opinie :) w tych czasach ludzie w internecie głównie hejtują. A tak na marginesie fajnie jest mieć optyka godnego zaufania. Kto nosi okulary, to wie że dobry optyk to podstawa 8-)
A.M.
 
Posty: 109
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:53

Re: opinia: Optyk Ray Ban Kościuszki 110 Suwałki, okulista

Postprzez Sroka » 16 sty 2019, o 16:10

Nie ukrywam że trochę poczytałam to forum zanim odwiedziłam to miejsce :D
Byłam, korzystałam z wizyty u okulisty i jestem bardzo zadowolona. Miła profesjonalna obsługa oraz duży wybór opraw.
Polecam serdecznie to miejsce! :lol:
Sroka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 sty 2019, o 16:52

Re: opinia: Optyk Ray Ban Kościuszki 110 Suwałki, okulista

Postprzez Nikolka19 » 21 lis 2019, o 12:24

Cześć wszystkim na forum. Pisałam już na wcześniejszym forum,na innych postach ale tu znalazłam post odnośnie opinii na temat optyka jak i okulisty ,do którego sama trafiłam. I nie mogę przejść obojętnie i nie napisać coś od siebie. Zacznę od tego,że trafiłam tam przez przypadek z koleżanką,która była umówiona tam na wizytę. Pierwsze co mnie zaskoczyło to przesympatyczne podejście pani,która tam pracuje. Nie ważne czy stary ,młody,chory czy zdrowy każdego z nas traktowano bardzo uprzejmie i z najwyższą dozą zrozumienia. Nie lekceważono nas i nie przypięto łatki małolat,które nic nie wiedzą. A widziałam sporo-dziecko z autyzmem,starszą głucha babcię,klientów ,nas mających wszystko gdzieś i ciągle coś chcącego lekarza. A pani podchodziła do wszystkiego na spokojnie i zawsze z uśmiechem na twarzy. SZACUNEK. Następnie lekarz,który okazał się cierpliwy,wszystko wytłumaczył jak trzeba było nawet dwa razy oraz -i tu byłam u kilku -widać,że zna się na tym co robi.Poważnie! Nie ściemnia, nie naciąga,nie każe brać tu i teraz bo coś!!! Podziwiam. A na koniec salon. Ładnie urządzony, przestronny,sporo miejsca,chodz słyszałam,że babcia narzekała na krzesła. Ale to chyba nic takiego. A co najważniejsze mają naprawdę dużo opraw i zawsze można liczyć na dobre oko pani optyczki. Jak coś nie pasuje to powie.Zatem,nie przeszłam obojętnie obok czegoś ,co w naszym mieście jest naprawdę super i na najwyższym poziomie. Takie rzeczy warto zauważać i przekazywać innym.
Nikolka19
 
Posty: 4
Dołączył(a): 14 maja 2019, o 10:12

Re: opinia: Optyk Ray Ban Kościuszki 110 Suwałki, okulista

Postprzez master26 » 30 paź 2020, o 12:40

Również chwalę sobie tego optyka ale ostatnio coś tam mało jest nowości i asortyment mizernieje. Może to spowodowane sprzedażą jednak ja wolałbym aby wybór był większy.
master26
 
Posty: 3
Dołączył(a): 26 paź 2020, o 12:51


Powrót do OPTYK OKULISTA OPINIE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron