Łódź : Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Informacje zamieszczane przez szkoły optyczne.

Łódź : Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Postprzez Daniel » 23 maja 2011, o 13:03

Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Sekretariat szkoły :
Kopcińskiego 5/11
Łódź
łódzkie
90-242
Polska
tel.426785675
Faks 426785679
http://www.szsz-sop.pl
Avatar użytkownika
Daniel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 gru 2010, o 12:45

Re: Łódź : Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Postprzez katherina » 8 wrz 2011, o 19:41

Widzę, że małe rozeznanie wśród szkół optycznych jest :) w takim razie może i w tym temacie uzyskam informacje...czy jest jakaś możliwość obejścia szkoły optycznej jeśli jeden z pracowników ma już rozeznanie w tym temacie i dość ambitny staż pracy w optyku, jak również ciągle odbywa szkolenia z nowinek optycznych wchodzących na rynek? Jakiś kurs przyśpieszony zakończony egzaminem, tylko chodzi mi również o dyplom, który daje mu pełne uprawnienia do wykonywania tegoż zawodu.
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź : Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Postprzez zez_ukryty » 8 wrz 2011, o 23:48

Widział ktoś kiedyś egzamin na optyka ? :P To nie takie proste. Jeżeli nauczę się anatomii człowieka na pamięć etc to będę mógł być lekarzem ? :P . Nie wiem dokładnie czy do takiego egzaminu można przystąpić nie będąc "po szkole" . Ale raczej na 98% nie. Jeszcze coś kiedyś słyszałem, że można wyrobić sobie czeladnika bo ktoś tam z moich znajomych właśnie posiada taki tytuł (to chyba nastętuje szybciej niż kończenie szkoły). I te szkolenia z nowinek to jest tylko dodatek nie świadczący o wiedzy. Kończąc szkołę chodzi raczej o poznanie całego "sensu" optyki okularowej, optometrii i refrakcji. Już nie mówiąc o technologii okularowej. I żeby nie gadać, że soczewka -6.00dptr jest silniejsza niż +3.00dptr .
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Łódź : Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Postprzez katherina » 9 wrz 2011, o 12:24

Też właśnie słyszałam coś na temat tego czeladnika od osoby która zadała mi to pytanie, ale jakoś nie jestem do tego tematu przekonana :/ co daje taki tytuł? I co się z nim wiąże?
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź : Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Postprzez zez_ukryty » 9 wrz 2011, o 12:28

Trzeba by było w cechu zapytać.
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Łódź : Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Postprzez katherina » 12 wrz 2011, o 22:24

Ojjj zezie Ty zawsze musisz wszystko tak upraszczać i generalizować :( chciała bym żeby ktoś jednak wypowiedział mi się na ten temat w tym dziale...zależy mi na opiniach a nie suchych informacjach, myślisz że ktoś w takiej szkole obiektywnie udzieli mi informacji czy jest ona na tyle kompetentna aby chwalić się uzyskanym z niej dyplomem ??? :roll: zezie tylko ciiiiichutko, proszę Cię ładnie nie odpisuj jeśli będziesz znów komentował mój wpis nie odpowiadając docelowo na moje pytanie.
Z głóry dziękuję Pozdrawiam Cię gorąco :)
Katherina :)
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Łódź : Społeczna Zaoczna Policealna Szkoła Optyczna

Postprzez pryzmat » 21 sty 2014, o 14:53

UWAGA !!!

Kolejna edycja kursu :

POMIAR I KORYGOWANIE WAD REFRAKCJI

OŚRODEK SZKOLENIOWY ORGANIZUJE KURS „Pomiar i korygowanie wad refrakcji” od dnia 8 lutego 2014 r. Ilość miejsc : 14.

Zapisy i bliższe informacje: (42) 6785675.
pryzmat
 
Posty: 18
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 09:03


Powrót do Szkoły optyczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość