Airwear-montaż

Pracownia optyka, laboratorium optyczne, zagadnienia.

Re: Airwear-montaż

Postprzez dorota » 13 lip 2011, o 05:29

Niestety mi nikt nie zaproponował tego Trivexu.,ale skoro piszecie że modę okulary zareklamować postaram się jak najszybciej to zrobić.Posiadam paragon jako dowód zakupu okularów więc powinno to wystarczyć do przyjęcia reklamacji.
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Re: Airwear-montaż

Postprzez Z.Optyk » 13 lip 2011, o 15:00

Dziękuję wszystkim za rady. Faktycznie coś dziwnego się dzieje....ale trudno-postaram się stosować do wszystkich porad może będzie lepiej. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Z.Optyk
 
Posty: 89
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Airwear-montaż

Postprzez optyk.F » 14 lip 2011, o 09:03

Może faktycznie wyszła jakaś wadliwa seria bo do tej pory nie było z nimi większych problemów i były niezastąpione do opraw typu patent.Pozdrawiam
optyk.F
 
Posty: 158
Dołączył(a): 10 maja 2011, o 13:49

Re: Airwear-montaż

Postprzez dorota » 15 lip 2011, o 10:22

Poszłam do optyka i zareklamowałam okulary ,optyk też był bardzo zdziwiony, że się takie rozwarstwienia porobiły i przyjął te okulary z powrotem.Za cztery dni będę miała wymienione soczewki na nowe, reklamacja oczywiście została uznana.
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Re: Airwear-montaż

Postprzez OptykPodRóżą » 7 wrz 2011, o 10:44

Witam!! Mam pytanie do kolegów po fachu :D czy jest jakiś sposób na "czyszczenie" poliwęglanu po obróbce-chodzi o te fafrocle, które zostają np w rowku po wyjęciu z automatu szlifierskiego?? Chciałabym wiedzieć, czy jest do tego jakiś sprzęt albo sposób na to poza niszczeniem paznokci?? :| ;) Tak, używałam też wykałaczek, śróbokrętów ale niestety paznokcie wygrywają...tylko później ich wygląd zostawia dużo do życzenia...:(
OptykPodRóżą
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 13:39

Re: Airwear-montaż

Postprzez zez_ukryty » 7 wrz 2011, o 11:03

Ja te farfocle co większe urywam "ręcznie" a tak to załamuję krawędź na szlifierce ręcznej i "listki" odpadają. To co zostanie schodzi opuszkiem palca. Można ewentualnie przejechać czymś drewnianym po rancie i też powinno się zeskrobać.
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Airwear-montaż

Postprzez optyk-mila » 7 wrz 2011, o 11:13

Hej OptykPodRóżą,łącze się z Tobą w bólu i cierpieniu po stracie paznokci,ale niestety nie znam bardziej skutecznego sposobu niż ten o którym mówisz,czasami zdarza mi się robić to przy użyciu ręcznika papierowego,ale wtedy efekt nie jest zadowalający i tak trzeba się poświęcić i użyć pazurków. Mam nadzieję,że znajdzie się ktoś kto pomoże nam uporać się z tym problemem,a może trzeba porozmawiać z organami wyższymi i zatrudnić manikiurzystkę na pełen etat :lol:
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Airwear-montaż

Postprzez optyk.F » 8 wrz 2011, o 13:35

OptyPodPóżą ja również używam wykałaczek :| , bo metalowe przyrządy mogą zarysować soczewkę więc lepsze są (sprzęty drewniane :lol: ).
optyk.F
 
Posty: 158
Dołączył(a): 10 maja 2011, o 13:49

Re: Airwear-montaż

Postprzez OptykPodRóżą » 8 wrz 2011, o 15:47

Ehhh...miałam nadzieję, że może ktoś wynalazł jakiś specjalny sprzęt do tego tylko ja o tym nie wiem...albo jakiś super sposób... a tak to zostają paznokcie :| No i chyba zakupię kolejne opakowanie tych nieszczęsnych wykałaczek ;) Dzięki i pozdrawiam :)
OptykPodRóżą
 
Posty: 8
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 13:39

Re: Airwear-montaż

Postprzez zez_ukryty » 8 wrz 2011, o 16:22

Wykałaczkę tam... Jakiś kijek mały żeby lepiej w dłoniach siedział ;> .
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dział techniczny optyki okularowej

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron