problem z zamówieniem części do oprawy

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: problem z zamówieniem części do oprawy

Postprzez Leah » 11 lip 2013, o 07:44

Chcialoby się tylko takich klientów :lol: nie tylko w optyku ;)
Leah
 
Posty: 77
Dołączył(a): 16 lis 2012, o 10:45

Re: problem z zamówieniem części do oprawy

Postprzez fajna-brunetka » 12 lip 2013, o 09:14

margeritta napisał(a):Tak,trzeba pomyśleć i dopasować,tylko problem tkwi w tym,że niektórym nie chce się myśleć i "męczyć" z takimi pierdołami. Krótko mówiąc klient,który przychodzi z reklamacją bądź innym problemem związanym nie koniecznie z zakupem okularów,jest traktowany jak zło konieczne. Najlepiej jak trafiają się tacy,którzy przychodzą,wybierają oprawy (oczywiście nie marudzą przy tym),następnie proszą o najlepszej jakości szkła do kompletu,zostawiają zaliczkę i wychodzą :!:


nie znam jeszcze finału sprawy bo chyba w weekend bede rozmawiała z rodziną, ale to nie jest tak, że optyk umywał ręce, może chciał pomóc ale irytował ich mówiąc jedno a robiąc drugie, zreszta sam fakt że nie chciał podac producenta oprawy był dla mnie dziwny, ale jednak zabrał te okulary by poszukac czegoś bardziej odpowiedniego. A z tym dopasowaniem to wcale nie jest tak łatwo jakby sie wydawało bo ja sama poszłam z nimi do mojego optyka i Pani szukała zauszników które by pasowały i były podobne do poprzednich ( wbrew pozorom to jest dziewczynka która nosi te okulary bo sa cool a inny kształ zausznika wg niej to już nie to samo)- Optyczka znalazła podobne zauszniki ale miały inne mocowanie i nawet dzwoniła czy nie ma odpowiedników z innym mocowaniem, ale niestety... zbyt szerokie zauszniki odpadały, zbyt długie i te źle przylegające do oprawy również- więc faktycznie prosto nie jest :( Te okulary miały byc tylko do września- później kontrola -więc póki co nie chcą narażać się na dodatkowe koszty.
A co do Klientów to chyba podobnie to działa w drugą stronę- że przychodzi Klient - zast zainteresowany towarem więc wypytuje, czasem chce dotknęć , przymierzyć ( w zależności od towaru) i od sprzedawcy oczekuje fachowego doradztwa i sami wiemy po różnych sklepach, że czasem jesteśmy usatysfakcjonowani obsługą a czasem czujemy się zaniedbani
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: problem z zamówieniem części do oprawy

Postprzez fajna-brunetka » 17 lip 2013, o 11:03

jak sie okazało sa jeszcze takie zauszniki- dostali w innym kolorze ale pasujące idealnie i ten sam kształt- dziewczyna zadowolona i chyba nawet bardziej jej sie podobają kolorowe zauszniki niż te czarne-- a więc tym razem sie udało- i choć troche to trwało ale jest zadowolenie
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: problem z zamówieniem części do oprawy

Postprzez margeritta » 20 lip 2013, o 11:19

Gratuluję pozytywnego załatwienia sprawy! To jest dowód,że istnieją jeszcze na świecie uczciwi fachowcy,którzy chętnie służą pomocą ;)
margeritta
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 12:52

Re: problem z zamówieniem części do oprawy

Postprzez mirabel » 29 mar 2014, o 10:44

U nas też często mamy takie sytuacje,że jeśli ktoś potrzebuje jeden zausznik a nie mają już takiego koloru, to albo dostajemy dwa innego koloru lub ostatnio nawet dostalismy nową oprawkę w innym kolorze trakie układy mamy :P ;)
mirabel
 
Posty: 86
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:59

Re: problem z zamówieniem części do oprawy

Postprzez visionnata » 29 mar 2014, o 10:52

Hej muszę się pochwalić,że w naszym salonie również ostatnio była taka sytuacja,że dziewczynie wyłamał się zausznik od oprawy,a ponieważ model był niestety z przed ok 5 lat producent nie był w stanie zorganizować dla nas zastępczej pary zauszników. Na szczęście nasza koleżanka wykazała się sprytem i w bardzo szybkim tempie znalazła zamienniki,które doskonale pasowały do zniszczonych opraw!
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: problem z zamówieniem części do oprawy

Postprzez jaszczomp » 1 cze 2018, o 10:34

Może zastanów się nad wydrukiem w 3d? Ceny powoli są coraz niższe także warto przemyśleć taką opcję
jaszczomp
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2018, o 11:24

Re: problem z zamówieniem części do oprawy

Postprzez 19ANNA83 » 25 lut 2019, o 12:06

Ha ja mam okulary Ray-Ban i zausznik ma dwie śrubki i jedna zgubiła się:) problemem jest ja dopasować gdyż gwint tej śrubki jest w środku.Może wiecie gdzie można takie znalezć?
19ANNA83
 
Posty: 6
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 15:50

Poprzednia strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron