Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Bartosz » 23 paź 2012, o 09:10

Dam znać jak znajoma załatwiła ten problem jak tylko sie z nią zobaczę, póki co wiem tylko tyle, że nie wzięła od razu tych okularów bo źle leżały (były jakby wygięte w dół).
Bartosz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 14:00

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Bartosz » 6 lis 2012, o 09:17

Koleżanka prosiła o przełożenie soczewek do innej oprawy i tak tez sie stało. Odebrała i jest zadowolona. Więc widac warto zwracać uwagę na to co sie odbiera i jak widac najlepszym sposobem jest odbiór osobisty by w razie problemów od razu wszystko wyjaśnić.
Bartosz
 
Posty: 68
Dołączył(a): 11 maja 2011, o 14:00

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez visionnata » 6 lis 2012, o 15:11

Hej,świetnie że w ten sposób udało się załatwić sprawę,tylko szkoda,że koleżanka musiała się trochę pomęczyć. My zawsze staramy się uświadomić klientów,że ważne jest aby przy odbiorze była osoba zainteresowana,ale jak widać człowiek uczy się na błędach!
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez seba » 13 gru 2012, o 12:24

To prawda, lepiej być osobiście. Kiedyś odebrałem na prośbę babci okulary z salonu optycznego. Jak przyniosłem, babcia założyła na nos i od razu stwierdziła że nic w nich nie widzi. Musiałem od razu dzwonić do pani optyk od której odebrałem okulary. Okazało się że są to okulary tylko do czytania, a babcia patrzyła w dal. No i babcia sobie przypomniała, że rzeczywiście miały być do czytania. Wstydu się tylko najadłem, a można było babcię wziąć po okulary i na miejscu wszystko by się od razu wyjaśniło.
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez wCzteryOczy » 14 gru 2012, o 11:06

Poza tym często trzeba oprawkę dopasować, coś przygiąć, dogiąć. Bez osoby zainteresowanej to się nie uda, niestety.
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez PIT-36 » 14 paź 2013, o 11:33

Każdy salon optyczny posiada taką usługę jak dopasowanie oprawki, chyba że nie będzie chciał się podjąć, tak też może się zdarzyć. Jednak jak nam nie po drodze do ulubionego optyka to wstąpić do najbliższego i zapytać o taką usługę.
PIT-36
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:29

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez MrHilary_pl » 24 paź 2013, o 09:31

Zgadza się,chociaż w zasadzie teraz w każdym miasteczku masz do dyspozycji salon optyczny,wystarczy przejść,zapytać i bez większego problemu zostaną dopasowane oprawki,tylko oczywiście jeżeli chcesz te dobre,markowe- będą dosyć drogie.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez nelly » 22 sty 2014, o 12:00

Witam, mój narzeczony dostał receptę na okulary, wybraliśmy się do optyka i spodobały nam się oprawy Belutti i Gentleman. Znacie te marki? Dobre są jakościowo?
nelly
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 12:40

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez mirabel » 23 sty 2014, o 15:16

Hej Nelly, tak firmę belutti mogę jak najbardziej polecić ciekawe wzory oprawek i naprawdę dobre jakościowo,ja osobiście mam słoneczne tej marki i jestem bardzo zadowolona, tej drugiej marki niestety nie znam więc nie mogę się wypowiedzieć:)
mirabel
 
Posty: 86
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:59

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Magda » 14 mar 2014, o 15:01

Gentleman też jest niezły, mój tata kiedyś miał, były bardzo ładne :)
Magda
 
Posty: 48
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 12:55

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron