Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Sklep_Optyczny » 3 paź 2011, o 13:45

Wiem o jakich gumkach piszesz,maja charakter amortyzacyjny i sprawdzają się szczególnie u dzieci kiedy są bardzo aktywne i dużo biegają. Dzięki temu nie ma zagrożenia,że spadną i potłuką się.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez mati-wawa » 3 lis 2011, o 15:27

Hej
Co myślicie o oprawach Van Den Berga??? Strasznie podobają mi się plastikowe ale są drogie bo ok 400zl sa bardzo lekkie delikatne i zastanawiam się czy są wytrzymałe i trwałe jeśli coś wiecie na ten temat to piszcie proszę!!! Pozdrawiam
mati-wawa
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2 lis 2011, o 22:11

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Z.Optyk » 3 lis 2011, o 16:50

Witaj mati-wawa. Od jakiegoś czasu mam w sprzedaży te oprawy. Muszę przyznać, że te oprawy dobrze się sprzedają. Mają fajne-nowoczesne i modne-wzornictwo, a ponadto tak jak napisałeś wykonane są z lekkich materiałów. Są też bardziej giętkie niż te ze zwykłego tworzywa więc zapewne będą bardziej wytrzymałe. Ja polecam ten zakup mimo wyższej ceny-czasem warto zainwestować w "komfort na nosie":) Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Z.Optyk
 
Posty: 89
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:03
Lokalizacja: Warszawa

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Michał » 5 lis 2011, o 09:33

Witam szanowne grono,

Interesuje mnie jak wygląda sprawa jeśli chodzi o sprowadzanie oprawy na zamówienie? Czy mając wszelkie dane oprawy każdy salon jest w stanie zamówić daną oprawę? czy też każdy salon posiada swój własny magazyn i nie ma możliwości sprowadzenia innych opraw i trzeba po prostu szukać dalej ???
Michał
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 08:53

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez niki » 5 lis 2011, o 10:02

Wydaje mi sie że każdy optyk ma swoje zasady w tej kwestii. Jeżeli dana oprawa była kupowana w danym salonie, uległa zniszczeniu po gwarancji i chcesz dokupić do szkieł to raczej nie powinno być problemu. Jeżeli jest to np. jakaś oprawka upatrzona gdzie indziej to może być problem, bo np. optyk może nie współpracować z danym producentem lub hurtownikiem takiej marki. Musisz po prostu popytać.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Michał » 7 lis 2011, o 10:51

Pwenie, że trzeba pytać, ale zanim się wyruszy w drogę za zdobyciem konkretnej informacji można zapytać nie wychodząc z domu ( i tak właśnie robię ;) ) Nie ma to jak lenistwo ;) A tak na poważnie to jeszcze jedno pytanie w tej kwestii: Jeśli dany salon posiada markową oprawę (szt 1) to czy problemem byłoby zamówienie drugiej takiej samej oprawy?
Michał
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 08:53

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez niki » 7 lis 2011, o 16:26

Myślę że w takiej sytuacji nie powinno być problemu.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez mati-wawa » 7 lis 2011, o 19:29

Dzięki Z.Optyk myślę że wybiorę oprawę Van den Berga i coś mi się wydaje że nie będę chciał kupować innych opraw tylko właśnie te.:)) :lol: Widzę że orientujesz się w temacie jaką firmę byś jeszcze poleciła dla młodzieży??? Pozdrawiam
mati-wawa
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2 lis 2011, o 22:11

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Mariann » 9 lis 2011, o 13:42

Witam-Czy istnieje możliwość zamówienia samego zausznika do oprawy markowej czy trzeba zamawiać całą oprawe?
Mariann
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 wrz 2011, o 11:18

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez SpecEye » 9 lis 2011, o 16:01

Oczywiście że istnieje taka możliwość. Wyjątkami są: odrębna "inna" polityka wewnętrzna danego producenta, oraz specyfikacja oprawy która może (bardzo rzadko) wykluczyć wymianę tego konkretnego elementu a także fakt iż producent nie posiada już części zamiennych, bo dany model już dawno wypadł z obiegu. Należy się zgłosić do punktu w którym oprawka była zakupiona i zapytać o ewentualną wymianę bądź postarać się o kontakt bezpośredni do producenta.
Avatar użytkownika
SpecEye
 
Posty: 85
Dołączył(a): 4 maja 2011, o 13:34

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości