Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez optyk-mila » 21 mar 2014, o 17:28

U nas w salonie również dzisiaj pojawiły się oprawki Belutti,zarówno p/słoneczne jak i do szkieł korekcyjnych i muszę przyznać,że faktycznie modele są bardzo interesujące. Pierwszy raz mamy u siebie oprawy z tej firmy,ale naprawdę już teraz cieszą się powodzeniem!
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez visionnata » 29 kwi 2014, o 16:39

Ostatnio widział reklamę firmy Belutti w jakiejś babskiej gazecie. Wypowiadał się tam ich stylista,który dobiera okulary klientom i muszę przyznać,że taka osoba to ciekawa sprawa,nie jest wykształconym optykiem,ale ze swoim doświadczeniem równie dobrze wychodzi mu to co robi. Może właściciele naszych salonów powinni pomyśleć o zatrudnieniu takiej osoby w swojej firmie. Wtedy optyk odpowiadałby za część praktyczną,a stylista za część wizualną :D
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez Magda » 27 cze 2014, o 10:34

Ja kiedyś korzystałam z usług takiego stylisty i szczerze lepiej mi doradził jednak optyk. Poza tym trzeba pamiętać, że w przypadku skomplikowanych wad stylista może nie wiedzieć czy dana oprawa się nadaje do szkieł :)
Magda
 
Posty: 48
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 12:55

Re: Okulary tak się noszą jaką kupicie oprawe. Dobre marki.

Postprzez MrHilary_pl » 15 lut 2015, o 10:04

Ja polecam poszukać w dobrych,internetowych salonach optycznych gdzie spotkacie szereg markowych opraw w niższej cenie,naprawdę jest w czym wybierać. sam wygląd to już drugorzędna sprawa,dla mnie ważniejsza jest jakość i wygoda.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Poprzednia strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron