oprawy z zaslepkami...

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez Justin » 16 lut 2012, o 11:32

Kara90 napisał(a):hahahahahahahahahahahaha.... Lemur w tym momencie mnie położył na łopatki :P


mam to samo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

że też ktoś wymyśla takie badziewia- porażka normalnie :!:
i szczerze wątpię by cieszyło sie to "coś" (bo okularami tego nazwać nie można) powodzeniem...
a jeśli faktycznie będą ludzie latać z papierem na nosie to imprezy faktycznie będą udane bo ze śmiechu wszyscy będą padać :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez Justin » 16 lut 2012, o 11:40

a i muszę dodać- Lemur dziękuję, że zapewniłeś mi dawke humoru na cały dzień - brakowało mi tego :D
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez LEMUR » 16 lut 2012, o 11:42

dwie Kobiety lezace na lopatkach w tym jedna z poprawionym humorem...

oj sie bedzie dzialo ;)
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez Justin » 16 lut 2012, o 14:04

no w sumie mogłoby sie zadziać :D
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez optyczka OLA » 16 lut 2012, o 18:06

Faktycznie te okulary papierowe to dopiero jest tandeta zresztą czego byśmy chcieli za 19 zł .bo tyle one kosztują sprawdziłam wytwarzane z odzyskiwanego papieru w 100% ekologiczne.
optyczka OLA
 
Posty: 304
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 12:37

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez fajna-brunetka » 17 lut 2012, o 09:55

jakoś nie mogę sobie wyobrazić ludzi w czymś takim :o, nawet jeśli te "okulary" miałyby być zakładane tylko na chwilkę np na imprezę- przecież to nie zda egzaminu :lol: na imprach dzieją sie różne rzeczy i papier na pewno tego nie wytrzyma :D - zresztą jak w tym chodzić? sama mogłabym to coś przymierzyć tylko dla zabawy i śmiechu ale założyć na dłużej i to na imprezę- na pewno nie!!!! czulabym sie nie tylko nienaturalnie ale wręcz śmiesznie a gdy zobaczyłabym inną osobę w tym beznadziejnym czymś faktycznie ubaw bym miała :lol:


Miłych imprez weekendowych ;)
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez Jeremi » 17 lut 2012, o 10:31

Hmm...no cóż potrzeba matką wynalazku...

Dobrze, że to chociaż jest ekologiczne.

A tak w ogóle żebyście się nie zdziwili...wystarczy, że dzieciaki zobaczą w tym któregoś ze swoich idoli i będą szły jak świeże bułeczki... :)
Jeremi
 
Posty: 25
Dołączył(a): 16 kwi 2011, o 12:11

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez zez_ukryty » 17 lut 2012, o 13:29

Jeremi napisał(a):A tak w ogóle żebyście się nie zdziwili...wystarczy, że dzieciaki zobaczą w tym któregoś ze swoich idoli i będą szły jak świeże bułeczki... :)


True story
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez optyczka OLA » 17 lut 2012, o 14:52

Poki co w Polsce okulary te nie sá takim hitem jak np.w Berlinie, ktore niedawno wywołały szał mody ,stworzone przez młodego projektanta .
optyczka OLA
 
Posty: 304
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 12:37

Re: oprawy z zaslepkami...

Postprzez Kara90 » 17 lut 2012, o 18:19

Widzę jesteście trochę konserwatywni. Ludzie dziwią się na powstawanie nowych nietypowych rzeczy. Moim zdaniem tak jak świat idzie do przodu tak ludzie stają się coraz to bardziej kreatywni. Niestety tego wymaga od nas świat jeżeli chcemy się wybić jako jednostka w społeczeństwie. Czasem to będzie całkowita klapa a czasem czymś co dla nas wyda nam się na początku całkowitym absurdem zdobędzie serca i uznanie całego świata. Musimy być bardziej elastyczni i otwarci na różnego rodzaju wynalazki. Pomyślcie jak nudno by było gdyby ktoś kiedyś nie wymyślił papierowej kolekcji sukienek, potem ktoś zegarka a teraz okularów :) Może zrobione są z takiego tworzywa że są bardziej wytrzymałe niż wszystkim nam się wydaje?? :))
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron