Oprawki na zamówienie!

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez Kara90 » 30 sty 2012, o 09:50

Mam nadzieje Lemur że to nie była złośliwość z "wujkiem google" skierowana w moją stronę? ;> Swoją drogą założyć taka firmę opraw okularowych na zamówienie np. plastikowych szczególnie że teraz są chętniej noszone i ceny nie są tak wysokie jak metalowych to niezły pomysł na biznes. Dobra promocja, marketing, dobry i wykwalifikowany niewielki personel na rozkręcenie, kapitału nie wiadomo jak dużego nie trzeba wkładać :) Tobie Kenis radzę po prostu napisać do znanych firm opraw plastikowych i zapytać się o taką rzecz.

pozdr
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez LEMUR » 30 sty 2012, o 09:55

a to na zasadzie uderz w stol - nozyce sie odezwa? Przeczytaj o czym pisalem... wszyscy tacy z poniedzialkiem przewrazliwieni?

http://lmgtfy.com/?q=gumka+do+okularow
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez zez_ukryty » 30 sty 2012, o 12:19

PMS :P

Pomysł z indywidualnymi oprawami na zamówienie jest git tudzież musiałaby to robić firma, która już robi oprawy. Nie znalazłoby się przecież całej masy klientów, która miałaby ochotę projektować swoje oprawy. Trzebaby zarabiać na jakiejś kolekcji a dla indywidualistów mieć możliwość stworzenia własnej opraweczki za odpowiednią $ (zmiana formy, kolorystyka, wszystko kosztuje).
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez optyk-mila » 28 mar 2014, o 15:04

Ludziska o czym Wy mówicie???? Jeżeli klienci zaczną sami projektować sobie oprawy i zamawiać bezpośrednio u producentów,to czym będą zajmowały się salony optyczne. Wiem,że jeszcze mamy w swojej ofercie soczewki okularowe,ale mimo wszystko zakup oprawy to priorytet!!!
optyk-mila
 
Posty: 177
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 12:24

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez vanessa » 1 gru 2015, o 13:12

Optyk-mila bardzo dobrze to ujęłaś :-))), to my mamy pomóc klientowi dobrać oprawkę po to tu jesteśmy :-)
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez jaszczomp » 1 cze 2018, o 10:33

Myślę że możesz wydrukować sobie oprawki na drukarce 3d i o ile użyjesz odpowiedniego materiału to powinny Ci posłużyć długo, a będą naprawdę wyjątkowe.
jaszczomp
 
Posty: 33
Dołączył(a): 24 maja 2018, o 11:24

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez miki789 » 14 gru 2018, o 15:06

Warto sprawdzić kilka salonów co najmniej, bo jednak co miejsce to inne oprawki, inny wybór. Mi osobiście bardzo odpowiada design jaki ma Oko Design, sporo oprawek jest mniej popularnych producentów, których w innych optykach się nie znajdzie. Marki jakie sprzedają są wypisane na oko-design.com.
miki789
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 gru 2017, o 09:48

Poprzednia strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość