Oprawki na zamówienie!

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Oprawki na zamówienie!

Postprzez kenis21 » 20 sty 2012, o 17:05

Witam!

Czy można i gdzie jeśli już złożyć ofertę indywidualną na oprawki? Jaki jest +/- koszt takich oprawek?

Czy spotkał ktoś w salonach optycznych tego typu oprawki jak na zamieszczonym po niżej zestawieniu?


Obrazek
kenis21
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2012, o 10:25

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez Kara90 » 20 sty 2012, o 20:28

Witaj! Co rozumiesz przez stwierdzenie " złożyć ofortę indywidualną" ? Chcesz zaprojektować sobie oprawy od początku do końca czy masz juz pewne na oku, i myślisz o ewentualnych poprawkach? Być może jest gdzies tam jakaś możliwość na wykonanie czegoś takiego, tylko teraz pytanie czy jest pewność że te oprawy będą pasować do kształtu twarzy, do odcieniu który, czy odpowiednio będą się kontrastować bądź komponować z syletką, czy będą pratyczne i czy jak coś sie z nimi stanie będzie możliwość sprowadzenia, zausznika czy jakiś innych akcesoriów... Co do cen to zależy pewnie od wielu rzeczy a przede wszystkim chyba z materiało z jakich zostanie wykonana oprawa. Obrazka niestety nie widzę bo mi nie odtwarza :(:( Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez kenis21 » 21 sty 2012, o 12:27

Kara90 napisał(a):Witaj! Co rozumiesz przez stwierdzenie " złożyć ofortę indywidualną" ? Chcesz zaprojektować sobie oprawy od początku do końca czy masz juz pewne na oku, i myślisz o ewentualnych poprawkach? Być może jest gdzies tam jakaś możliwość na wykonanie czegoś takiego, tylko teraz pytanie czy jest pewność że te oprawy będą pasować do kształtu twarzy, do odcieniu który, czy odpowiednio będą się kontrastować bądź komponować z syletką, czy będą pratyczne i czy jak coś sie z nimi stanie będzie możliwość sprowadzenia, zausznika czy jakiś innych akcesoriów... Co do cen to zależy pewnie od wielu rzeczy a przede wszystkim chyba z materiało z jakich zostanie wykonana oprawa. Obrazka niestety nie widzę bo mi nie odtwarza :(:( Pozdrawiam


Mam już pewne na oku, ale coś czuję, że nie są one dostępne w żadnym salonie optycznym. Mam tu na myśli te oprawki na zestawieniu, które zrobiłem i których nie wiem dlaczego, nie widzisz :cry:
"czy jest pewność że te oprawy będą pasować do kształtu twarzy, do odcieniu który, czy..." Nie ma takiej pewności i jestem tego świadom, ale hmn... uwielbiam rzeczy oryginalne i dość odbiegające od codziennej szarości dnia. Być może po założeniu takich oprawek mina by mi zrzedła, ale tym samym zaspokoiłbym samego siebie prawdą, że jednak to nie dla mnie i dal bym sobie spokój tzn szukałbym czegoś innego... Rozumiesz ;)

Zaznacz i skopiuj ten link, otworzy Ci się to zestawienie :) Pozdrawiam.
Kod: Zaznacz cały
http://zapodaj.net/images/b745591f5d1e.jpg
kenis21
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2012, o 10:25

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez Kara90 » 23 sty 2012, o 22:40

uwierz mi że ja też jestem bardzo oryginalną, kreatywną i indywidualną postacią. Nie raz swoją osobą wizualnie, zachowaniem wzbudzałam mieszane odczucia i kontrowrsje :)) wiem co to jest chęć bycia IKONEM samym dla Siebie :) Jeżeli tak bardzo Ci na tym zależy, znajdź firmy opraw okularowych. Wujek google Ci się do tego przyda. Na każdej stronie masz jakiś kontakt. Odezwij się, napisz czego potrzebujesz, jak bardzo jest to dla Ciebie ważne. Kto pyta nie błądzi :) Jeżeli Ci na tym zależy to poprosti zrób wszystko by to osiągnąć ;) ps a może wiesz kim jest człowiek na zdjęciu i warto spróbować złapać jakiś do niego kontakt? powodzenia
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez kenis21 » 24 sty 2012, o 13:25

Oczywiście, wiem kim jest ten człowiek. Łukasz Rostkowski znany jako L.U.C. polski reżyser, raper-(inny, ambitniejszy), kompozytor i producent. Pisząc do niego z zapytaniem o oprawki wydaje się być bezsensu. Artysta ceniący swój styl ma świadomość, iż to co stworzył jest nietuzinkowe (w tym przypadku oprawki) Jak bym miał spotkać kogoś kto nosi to samo co ja...
Mnie by to drażniło :evil: Odnośnie "wujka googla" yyy... no comment! Pisałem już do różnych firm i jak dotąd cisza... Ale nie rezygnuję :D Trzym się ;)
kenis21
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2012, o 10:25

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez LEMUR » 25 sty 2012, o 16:51

nie spotaklem firmy, ktora robilaby na indywidualne zamowienie - a tym samym nie wiem jaki jest koszt czegos takiego.

Zobacz moze oferte Exalt Cycle - maja rozne wzornictwo - moze cos Ci przypadnie do gustu
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez kenis21 » 26 sty 2012, o 19:22

Do LEMUR

A może się orientujesz jaka firma oferuje taką opaskę jak na zdjęciu?
Kod: Zaznacz cały
http://zapodaj.net/images/b745591f5d1e.jpg
kenis21
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2012, o 10:25

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez LEMUR » 26 sty 2012, o 19:28

na opasce masz widoczna nazwe firmy: Brenda :)

opaska jest materialowa podszyta guma. mam takie bez logotypu, w roznych kolorach. takze jak poszukasz po salonach optycznych powinienes znalezc
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez kenis21 » 27 sty 2012, o 15:43

No właśnie, bez logotypu ciężko coś znaleźć przynajmniej w sieci. W realu nie chodziłem zbyt mało czasu mam na chodzenie od sklepu do sklepu. Może podasz nazwę salonu, w którym kupowałeś opaski?
kenis21
 
Posty: 5
Dołączył(a): 19 sty 2012, o 10:25

Re: Oprawki na zamówienie!

Postprzez LEMUR » 27 sty 2012, o 17:12

a wujek wszystkich internautow Google nie pomoze?

wpisalem gumka do okularow i caaala masa wynikow, a jak nie umiesz znalezc bez logo, to wpisujesz nazwe ktora widac na gumce i... :P
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Następna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron