Oprawy ray ban

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: Oprawy ray ban

Postprzez AnetaWaszkiewicz » 13 cze 2018, o 15:43

Fajne jest to, że producent nie wycofuje z produkcji tych klasycznych fasonów. Są dostępne przez długie lata.
AnetaWaszkiewicz
 
Posty: 9
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 12:53

Re: Oprawy ray ban

Postprzez Jasia » 22 cze 2018, o 12:24

Fajnie bo klasyczne są zawsze modne i na czasie :P
Jasia
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2018, o 13:48

Re: Oprawy ray ban

Postprzez Terenia81 » 6 lip 2018, o 08:45

Ja już od pokoleń noszę okulary i wszyscy w rodzinie też. Nie tylko Ray-Ban czy Vogue ale też zwykłe nieznane marki ale z czaderskim modelem. Czy markowe czy nie nigdy nie miałam problemu z ich jakością. Jedyne co mnie przekonało do markowych to to,że są dużo lżejsze choć ostatnio oglądałam w optycznym salonie innej marki zrobione z podobnego tworzywa, które również były bardzo lekkie.Zawsze można znależć produkt wadliwy czy to drogi czy taki. Warto zastanowić się co mi potrzeba,jak długo będę je nosić,ile mogę wydać,co ważniejsze komfort-cena-moda...,doświadczenie z wcześniejszymi,....
Terenia81
 
Posty: 6
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:01

Re: Oprawy ray ban

Postprzez Aga.ja22 » 13 lip 2018, o 09:22

A skoro o Ray-Ban mowa to czy orientujecie się czy można dokupić gdzieś sam znaczek na zauszniku Ray-Ban bo z jednej strony mi zgubił się. Byłam już w kilku salonach optycznych gdzie sprzedają okulary tej firmy i powiedziano mi ,że nie mają takich znaczków ani tez nie maja możliwości zamówić.
Aga.ja22
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 09:11

Re: Oprawy ray ban

Postprzez Jasia » 25 lip 2018, o 10:01

Myślę że w żadnym salonie nie dostaniesz takiego znaczka. Jedyny ratunek to zwrócić się do producenta :?
Jasia
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19 cze 2018, o 13:48

Re: Oprawy ray ban

Postprzez kostek » 1 sie 2018, o 12:05

Ray ban ma fajne okulary, to fakt, ale serwis jest jakiś makabryczny. Zamówiłem nowe zauszniki do swoich okularów bo mi pies ponadgryzał. Dwa miesiące i jeszcze mój optyk ich niema. Podobno tyle trwa u nich realizacja zamówienia na części do opraw...
kostek
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 11:48

Re: Oprawy ray ban

Postprzez Wiki Jedynak » 6 sie 2018, o 10:13

Ja miałam ten sam problem. Wyłamany zausznik, niby żaden problem ,a jednak wielka katastrofa w wykonaniu Ray Ban!!
Wiki Jedynak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 08:38

Re: Oprawy ray ban

Postprzez 83ANNA » 10 sie 2018, o 08:21

Może czas zmienić optyka :lol: Żart oczywiście. Myślę ,że powodem dlaczego tak długo czekacie na zauszniki może byś to,że nie mają już tego modelu w sprzedaży. Ja osobiście wymieniałam u swojego optyka zausznik i czekałam coś koło 2-3 tyg. Ale to były całkiem nowe okulary- nowy model może dlatego mieli go na stanie i doszedł tak szybko.
83ANNA
 
Posty: 12
Dołączył(a): 26 mar 2018, o 07:39

Re: Oprawy ray ban

Postprzez Wiki Jedynak » 10 sie 2018, o 12:28

Właśnie chodzi o nową oprawę a właściwie kilku tygodniową i podobno z nowej kolekcji ;) Czekałam ok 4-5 tygodni to bardzo długo jeśli ktoś nosi okulary na co dzień.
Wiki Jedynak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 08:38

Re: Oprawy ray ban

Postprzez Aga.ja22 » 29 lis 2018, o 14:21

Hej pisałam wcześniej o znaczku RayBan który zgubił mi się z zausznika i nigdzie nie mogłam znalezć? A to was zaskoczę bo w końcu trafiłam do pewnego optyka w sumie jedynego,który zamówił mi taki znaczek i go montując. Okazało się,że można zamówić dokładnie taki sam znaczek ,który jest na zauszniku ale musi być wypukły a nie "wbity". Chciałabym podpowiedzieć wszystkim którzy maja taki problem ,że znalazłam pomoc w salonie optycznym na ul. Kościuszki 110 w Suwałkach w tzw przechodniaku. Mają tam sporo opraw tej firmy i zawsze służą pomocą. Tylko tam zdołali mi pomóc. Pozdr.
Aga.ja22
 
Posty: 11
Dołączył(a): 10 kwi 2018, o 09:11

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości