oprawki JF REY

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Re: oprawki JF REY

Postprzez PIT-36 » 14 paź 2013, o 11:25

Niektóre marki wstawiają swoje produkty tylko do salonów które posiadają autoryzacje i spełniają pewne wymogi danego producenta. Nie wiem jak z Jaguarem ale z Pradą tak jest. Nie wszędzie można ją kupić. Jak oprawka ulega uszkodzeniu a dopasowanie części jest niemożliwe a nie posiadamy umowy z daną marką to odsyła się klienta do salonu w którym została zakupiona oprawa. Tak jest? nie wydaje się wam że to jednak zatrzymuje klienta w danym salonie? Pójdzie tam, zaraz go zaczarują że teraz mają promocję na nową kolekcję (Jaguara) a badanie wykonają gratis jeżeli się zdecyduje... i koło się zamyka.
PIT-36
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 paź 2013, o 11:29

Re: oprawki JF REY

Postprzez optymistka » 22 sty 2014, o 11:50

A co jest złego w tym, że dany optyk ma swoich klientów, którzy wracają do niego i tylko u niego kupują?
optymistka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 16 mar 2013, o 09:08

Re: oprawki JF REY

Postprzez mirabel » 23 sty 2014, o 15:26

Każdy klient ma jakieś ulubione miejsce , restaurację czy nawet sklep spożywczy, nic dziwnego że wybieramy sobie salon do którego najbardziej lubimy chodzić i zamawiać okulary, sama mam jeden ulubiony salon, w którym zawsze mogę liczyć na pomoc zarówno w wyborze oprawek jak i dopasowaniu oprawki czy wymiany nosków. ;)
mirabel
 
Posty: 86
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:59

Re: oprawki JF REY

Postprzez vanessa » 24 mar 2014, o 13:26

Ostatnio ciężko jest o duży wybór marki JF REY, byłam w kilku salonach i powiem Wam że chyba tylko w 2 były tej marki oprawy ale zaledwie po kilka sztuk :( kiepski wybór...
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: oprawki JF REY

Postprzez margeritta » 8 kwi 2014, o 16:28

z przykrością stwierdzam,że nie stać mnie na oprawki tej firmy,ale chyba nawet gdybym miała odpowiednią ilość kasy to mimo wszystko zdecydowałabym się na coś bardziej klasycznego. Fakt oprawy JF REY są bardzo oryginalne,ale czy to wystarczający powód aby mieć je w swojej kolekcji?
margeritta
 
Posty: 96
Dołączył(a): 29 lip 2011, o 12:52

Re: oprawki JF REY

Postprzez ALICJA NOWAK » 4 lis 2019, o 15:01

Dla mnie forma nie ma znaczenia, ale znam takich dla których liczy sie tylko marka.
ALICJA NOWAK
 
Posty: 14
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 12:01

Poprzednia strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron