Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Marki opraw okularowych, opinie optyków użytkowników. Porównanie ceny i jakości.

Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Daniel » 18 gru 2010, o 19:30

:?: Uwaga ! zakładanie i ściąganie okularów jedną ręką - okulary pękną wcześniej czy później. :lol: Ja to już mam za sobą, a teraz pamiętam i robię to oburącz.
Avatar użytkownika
Daniel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 gru 2010, o 12:45

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Daniel » 18 gru 2010, o 19:32

Nawet niby nie zniszczalne tytanowe się poddały. Ten test drogo mnie kosztował :( .
Avatar użytkownika
Daniel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 gru 2010, o 12:45

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez katherina » 21 gru 2010, o 15:45

Witam w klubie mi zabrał kilka tygodni czekania na nowe zauszniki...masakra...nie dość że płaciłam kolejne pieniądze na te same okulary bo ponoć gwarancja tego nie obejmowała( szkoda tylko, że pani optyk mnie nie poinstruowała co do ich użytkowania) to jeszcze tyyyyyyle dni bez okularów :roll: no ale cóż jak się nie szanuje to się płaci za to :( także popieram poprzednią wypowiedź obie rączki zakładamy obie rączki i ściągamy 8-)
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Daniel » 22 gru 2010, o 11:31

ok. a co to za optyk każe Ci czekac tak długo ?? Chyba nie prawdę opowiadasz :lol: hahaha !!
Avatar użytkownika
Daniel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 gru 2010, o 12:45

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez katherina » 22 gru 2010, o 14:09

tam gdzie mnie to spotkało, więcej nie wrócę , więc szkoda nawet pisać o nim, no chyba że jesteś z moich stron to odradzam...pojedź do miasta obok :lol:
Avatar użytkownika
katherina
 
Posty: 193
Dołączył(a): 19 gru 2010, o 23:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez agutek » 27 gru 2010, o 16:43

hej mi raz pękły okulary w okolicy nosa nie fajna rzecz zwłaszcza że stało się to na wyjeździe :( i nikt nie umiał mi pomóc ale po powrocie znalazłam optyka który mi oprawkę zlutował miałam szczęście że była metalowa wiec mogłam z nich korzystać :D
agutek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 10:25

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez smerfetka » 28 gru 2010, o 10:59

hej :D
no właśnie czy wiecie gdzie można zlutować okulary tyle że są one "tytanowe" tak bynajmniej powiedział mi jeden optyk :? szukam już od jakiegoś czasu punktu gdzie takie rzeczy się robi i bez efektu :?:
smerfetka
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 10:55

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez monia » 4 sty 2011, o 18:01

Cześć ja też usłyszałam, że moje okulary są tytanowe i też miałam z nimi problem, ale usłyszałam,że gdzieś w Wawie można
monia
 
Posty: 31
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 16:48

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez Daniel » 20 sty 2011, o 23:40

Zgodzę się. Mi też nie udało mi się zlutować moich tytanowych okularów !!
Avatar użytkownika
Daniel
 
Posty: 23
Dołączył(a): 18 gru 2010, o 12:45

Re: Czy dobre okulary pękają podczas noszenia ?

Postprzez smerfetka » 15 lut 2011, o 21:15

hej okulary w jakiś sposób zostały naprawione ale wyszło to niezbyt ładnie :/ więc szykuję się na zakup nowych :/ ale więcej tytanowych nie kupię, tyle co ja się nalatałam z tymi oprawkami :/ wyłapałam już kilka marek które się powtarzają na forum, i chyba wam zaufam , doświadczenia opiszę :)
smerfetka
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 gru 2010, o 10:55

Następna strona

Powrót do OPRAWY OKULAROWE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron