Grupa zakupowa optyków Hoya, Essilor, JZO

Propozycje nawiązania współpracy, oferty.

Grupa zakupowa optyków Hoya, Essilor, JZO

Postprzez OPTYK24.net » 30 paź 2016, o 12:51

optyk24.net działa od kilku lat, jest organizacją która połączyła optyków w celu uzyskania dostępu do niższych cen soczewek okularowych, opraw okularowych oraz innych produktów.

Uzyskane rabaty są nadrzędnym celem grupy bo wielkie sieci optyczne od dawna posiadają duże rabaty, zwykły optyk nie jest w stanie z nimi konkurować w pojedynkę nawet jeśli ma kilka salonów.
Nasza grupa uzyskała tak dobre warunki rabatowe że wszyscy bez wyjątku jesteśmy zadowoleni, poza tym mamy kilka pomysłów które chcemy zrealizować z korzyścią dla wszystkich salonów.

Jesteśmy chętni przyjąć nowych członków którzy skorzystają z naszych osiągnięć my skorzystamy bo grupa się powiększy, umocni - razem możemy więcej. Uprzedzę ew pytania - dostawy, płatności, fakturowanie u waszych dostawców nie zmieni się. Po przyjęciu Cię do optyk24.net zmieni się tylko twój rabat u nich.
Uwaga: Oferta jest ważna czasowo ponieważ chcemy przyjąć określoną liczbę nowych członków.

KONTAKT: grupa@optyk24.net
OPTYK24.net
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 paź 2016, o 17:24

Re: Grupa zakupowa optyków Hoya, Essilor, JZO

Postprzez OptykGdynia » 14 sty 2018, o 17:44

Witam kolegów optyków.
Polecam tą grupę bo zasady są proste i konkretne, bez udziwnień i drugiego dna. Grupa ma cele rabatowe a pomysły które zaproponowałem kolegą zostały dobrze przyjęte i po roku wszyscy widzimy efekty i korzyści.
Po moich doświadczeniach w grupie zakupowej "Mazursko-Pomorskiej", muszę przyznać że Optyk24.net jest miejscem dla mnie i nigdzie indziej nie napotkałem dobrych, prostych i normalnych warunków współpracy.
Chętnie więcej bym opisał ale nie wiem czy mogę.
Pozdrawiam
OptykGdynia
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 17:22


Powrót do Współpraca pomiędzy firmami

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość