dwuogniskowe, barwienie gradalne

Okulary 2 w 1 , 3 w 1 . Czy takie okulary zdają egzamin?

dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez martini » 23 mar 2013, o 10:20

Witam, czy ktoś zamawiał u Was okulary dwuogniskowe z barwieniem gradalnym? Mam klienta który ma być w przyszłym tygodniu u lekarza i ma sie do mnie zglosic z receptą. Pan twierdzi ze nie lubi bialych soczewek tylko trochę przydymione, wiec pomyslałem o barwieniu gradalnym. co Wy o tym myślicie?
martini
 
Posty: 123
Dołączył(a): 1 sie 2012, o 16:57

Re: dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez visionnata » 23 mar 2013, o 12:39

Na wstępie należałoby przeprowadzić z klientem wywiad,w celu zdobycia informacji do czego tak naprawdę potrzebne mu to barwienie? Jeżeli ma światłowstręt i zależy mu żeby oczy nie były narażone na bezpośredni kontakt ze światłem,to faktycznie jest to ciekawe rozwiązanie. Ale pamiętajmy,że to barwienie nie może być mocne,ponieważ to są okulary,które mają służyć do wszystkiego,więc jeżeli przesadzimy z barwieniem,mogą pojawić się problemy.
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez vanessa » 25 mar 2013, o 16:55

Szczerze to chyba nie spotkałam sie z takimi soczewkami , sama jestem ciekawa jak bedzie wygladało takie połaczenie.... i czy klient będzie zadowolony.. Daj znac Martini ;)
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez pola » 26 mar 2013, o 13:28

Może zaproponuj mu soczewki dwuogniskowe fotochromowe, nawet takie tańsze. Będą wtedy w pomieszczeniach jakby przydymione, a na słońcu ciemne. Jeżeli ma oczy wrażliwe na światło to na pewno fotochrom spełni swoją rolę. Chyba że to barwienie to tylko kwestia estetyczna, to musisz wypytać klienta o co tak na prawdę chodzi.
pola
 
Posty: 223
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 10:59

Re: dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez martini » 6 kwi 2013, o 13:48

Hej, klient odebrał okulary był bardzo zadowolony barwienie gradalne sprawdziło się rewelacyjnie:),
pola pan nie chciał fotochromów, dlatego szukałem innego rozwiązania i udało się :D
martini
 
Posty: 123
Dołączył(a): 1 sie 2012, o 16:57

Re: dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez niki » 9 kwi 2013, o 12:06

Martini, podziel się wrażeniami, jak wyglądały okulary? Jaki stopień zabarwienia był u góry, a w miejscu gdzie jest wtopka nie było różnicy w kolorze?
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez jansobczyk » 16 lip 2013, o 17:47

polecam wizyte u specjalisty (post edytowany przez admina)
jansobczyk
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lip 2013, o 17:03

Re: dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez LEMUR » 16 lip 2013, o 21:11

Spamujesz na calego. Wbrew pozorom takie dzialanie w internecie bardzo szybko przybiera inny skutek niz myslisz.
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: dwuogniskowe, barwienie gradalne

Postprzez Maraton » 14 lis 2019, o 14:59

Na szczęście jeszcze nie muszę miec szkieł progresywnych ani dwuogniskowych, ale przyznam szczerze, że kiedys miałem cieniowane szkła przeciwsłoneczne i bardzo je lubiłem. od jakiegoś czasu mam fotochromy i jestem tez mega zadowolony.
Maraton
 
Posty: 15
Dołączył(a): 28 maja 2018, o 13:09


Powrót do Soczewki Progresywne, dwuogniskowe.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron