okulary konferencyjne biurowe

Okulary 2 w 1 , 3 w 1 . Czy takie okulary zdają egzamin?

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez wCzteryOczy » 12 sty 2013, o 09:21

martula napisał(a):Pan zrobił sobie okulary tzw interviev czyli do bliży i do komputera w 1, odebrał okulary i przyszedl po 3 godzinach mowiac ze on chce przyszlifowac soczewki poniewaz on inaczej sobie wyobrazal takie okulary a monitor od komputera ma na ponad 1metr i jakos dziwnie mu teraz ,dodam ze wczesniejsze okulary mial po jakims wujku nie wazne ze moce zle rozstaw zly .... Ci ludzie mnie po prostu rozbrajaja,


tzn co chciał przyszlifować? :lol: moc do dali? czy do bliży? czy co?
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez MrHilary_pl » 24 paź 2013, o 08:58

Minęło już trochę czasu,wiec może napiszesz jak w chwili obecnej przedstawia się sytuacja i czy udało się przyzwyczaić do nowych okularów? Czekamy na Twoją odpowiedź.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez rob14 » 24 paź 2013, o 13:10

Witam, chcialem zapytać, czy ktos z Panstwa ma może mapę rozkładu mocy w soczewkach Essilor Varilux Computer 2v/3V oraz Szajna Office/Bussines tego typu jak Hoya Addpower na ponizszej stronie?
http://www.perret-optic.ch/optometrie/c ... wer_gb.htm

Czy soczewki Szajna Office/Bussines są podobnego typu jak Essilor Varilux Computer albo HoyaLux iD Work Style czy to raczej troche starsza konstrukcja z węższym kanałem widzenia jak np. Hoya Takt albo jeszcze prostsza Addpower? Intereseuje mnie najbardziej linie umieszczenia dodatku do blizy - czy jest jak w Addpowerze na wysokosci ok. 1/3 od dołu dajmy na to 30mm wysokiego okulara czy też może wyżej na wysokosci połowy okulara?
I nastepne patanie to, czy Szamir Computer i WorkSpace jest odpowiednikiem Essilor Varilux Computer (HoyaLux iD Work Style), czyli tzw. półprogresywne?

Bede wdzieczny za podpowiedz!
rob14
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 sie 2013, o 21:41

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez rob14 » 24 paź 2013, o 17:37

Chodzi mi o to, czy Szajna Office/Bussines oraz Shamir Computer/WorkSpace maja podobnie usytuowane pola do odleglosci monitora (chodzi mi o wysokosc i szerokosc tego pola) jak Essilor Varilux Computer pokazuje na zdjeciu pod nastepujacym linkiem:
http://www.antelopemalloptometry.com/im ... r-lens.jpg
rob14
 
Posty: 12
Dołączył(a): 28 sie 2013, o 21:41

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez mirabel » 1 gru 2015, o 13:36

Ostatnio spotkałam się że klient był nie zadowolony z okularów biurowych co rzadko się zdarza... twierdził że nie ma takiego komfortu...chyba zależy to w dużej mierze od nastawienia człowieka:-)
mirabel
 
Posty: 86
Dołączył(a): 28 lut 2013, o 14:59

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez vanessa » 9 lut 2017, o 17:47

Ale jaki był powód jego niezadowolenia?
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: okulary konferencyjne biurowe

Postprzez soczewka11 » 20 cze 2017, o 11:32

moze byl przyzwyczajony do poprzednych okularow i trudno mu było się przestawić?
soczewka11
 
Posty: 279
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 12:57

Poprzednia strona

Powrót do Soczewki Progresywne, dwuogniskowe.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości