Varilux soczewki

Okulary 2 w 1 , 3 w 1 . Czy takie okulary zdają egzamin?

Re: Varilux soczewki

Postprzez LEMUR » 8 paź 2012, o 08:41

vanessa napisał(a):Dzięki za podpowiedź lemur :) Rzeczywiście jest w tym sens, od dzisiaj nie przyjmuje reklamacji słownych tylko na piśmie, powiem szczerze myslałam że to odgórne zarzadzenie... widocznie nie ;)


ale oczywiscie mozesz przygotowac jakis "wzor" reklamacji a klient sam wypelnia dane jak: adres, przyczyna reklamacji itp...
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Varilux soczewki

Postprzez optyczka OLA » 10 paź 2012, o 16:52

Lemurze chyba jesteś na bieżąco z tymi reklamacjami ;) ciekawe rozwiązanie.
optyczka OLA
 
Posty: 304
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 12:37

Re: Varilux soczewki

Postprzez zero » 10 paź 2012, o 17:45

Można kupić gotowe druki zgłoszenia reklamacyjnego zawierające wszystkie, zgodne z przepisami elementy. Wystarczy wypełnić.
zero
 
Posty: 259
Dołączył(a): 12 sty 2012, o 15:06

Re: Varilux soczewki

Postprzez LEMUR » 10 paź 2012, o 18:58

optyczka OLA napisał(a):Lemurze chyba jesteś na bieżąco z tymi reklamacjami ;) ciekawe rozwiązanie.


Jezeli mowa o tym, ze czesto mam reklamacje - to nie, wrecz przeciwnie. Natomiast tak, jestem na biezaco z reklamacjami jezeli chodzi o prawo. Wiem jak dziala, i wiem jak je wykorzystac. Sam jestem konsumentem i wiem jak dochodzic swoich praw kupujac wadliwy produkt. Odwracajac pytanie - a Ty wiesz? Wiec nie bawmy sie w potyczki slowne tylko rozmawiajmy o konkretach

Ostatnio mialem taka sytuacje gdy kupowalem zyrandol i okazalo sie, ze pewien sklep nie uznaje reklamacji czesci szklanych po odejsciu od kasy. Produkt zostal wymieniony na wolny od wad :P

A jezeli chodzi o gotowe druki - to poprostu skracaja czas przyjecia reklamacji z ktora trzeba sie liczyc, ze predzej czy pozniej beda. A nie jest moim obowiazkiem posiadanie gotowych drukow. Jednak ja musze wiedziec co klient reklamuje - konkretnie, aby moc sie do tego ustosunkowac.
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Varilux soczewki

Postprzez optyczka OLA » 10 paź 2012, o 20:10

Mając paragon czy fakturę można dużo zdziałać a to dziwny zbieg okoliczności bo też kupiłam żyrandol i po rozpakowaniu w domu okazało się że nie ma jednego klosza ,na drugi dzień pojechałam i dostałam bez problemu a mogli mi tego nie uznać np.mógł mi upaść i się zbić .Personel w tym sklepie nie zrobił mi żadnego problemu.
optyczka OLA
 
Posty: 304
Dołączył(a): 17 sie 2011, o 12:37

Re: Varilux soczewki

Postprzez LEMUR » 10 paź 2012, o 20:12

optyczka OLA napisał(a):Mając paragon czy fakturę można dużo zdziałać a to dziwny zbieg okoliczności bo też kupiłam żyrandol i po rozpakowaniu w domu okazało się że nie ma jednego klosza ,na drugi dzień pojechałam i dostałam bez problemu a mogli mi tego nie uznać np.mógł mi upaść i się zbić .Personel w tym sklepie nie zrobił mi żadnego problemu.


ha, te zyrandole cos maja wziecie ;)

niekoniecznie musi byc paragon czy faktura. Jezeli placilismy karta - jest to rowniez wystarczajacy dowod dokonania zakupu - to tak dla zainteresowanych :P
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Varilux soczewki

Postprzez zKrainyDreszczowcow » 26 paź 2012, o 13:46

Czyli co dokładnie? Świstek z wydruku, który dostajemy przy płaceniu kartą? Czy jeżeli jest to w historii płatności kartą to wystarcza?
zKrainyDreszczowcow
 
Posty: 55
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:22

Re: Varilux soczewki

Postprzez cicha_woda » 29 paź 2012, o 16:32

Jeżeli paragon potwierdzenia realizacji transakcji ma wystarczyć to jakiś wydruk z historii tez powinien....
cicha_woda
 
Posty: 112
Dołączył(a): 25 wrz 2012, o 11:19

Re: Varilux soczewki

Postprzez seba » 30 paź 2012, o 09:49

Trzeba trzymać najlepiej wszystkie te paragony, potwierdzenia, faktury bo naprawdę warto. Czasem gwarancja dobiega końca, wydawałowy się że papiery już niepotrzebne a tu niespodzianka-awaria. Można być stratnym na wyrzuceniu paragonu i to bardzo.
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: Varilux soczewki

Postprzez dzika » 30 paź 2012, o 14:52

Człowiek uczy się na popełnianych błędach.Ja nie lubie zbierać paragonów ale kiedy kupiłam bluzkę na "oko",z przekonaniem, że będzie dobra,a okazało się inaczej.Niestety musiałam uszczęśliwić moją siostrę prezentem :)
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Soczewki Progresywne, dwuogniskowe.

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość