Niska cena = kiepska jakość?

Opinie doświadczonych przez los. Wady i zalety zakupów przez internet

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Sklep_Optyczny » 25 paź 2011, o 17:23

Racja,ale pamiętajmy też że mamy prawo odesłać towar jeżeli nie spełni naszych oczekiwań,wiem jak to wygląda w przypadku allegro. Dlatego lepiej wybrać dobre i sprawdzone salony optyczne.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Justin » 6 gru 2011, o 09:33

Ja jestem podejrzliwa i jeśli coś kusi ceną to zastanawiam się czemu, co sie za tym kryje, jaki haczyk? Zdarza sie wyłapać czasem jakąś perełkę, ale na ogół cena jest (powinna być) adekwatna do jakości produktu. A jak to sie odnosi do kupna opraw okularowych- moje zdanie jest takie- jeśli ktoś chce kupować w ciemno, bez przymiarki- ma do tego prawo, tylko w razie problemów to ta osoba bedzie musiała się borykać z przesyłkami etc. Pytanie jeszcze jest takie: czy mamy na myśli kupno jednych opraw, które maja nam służyc do momentu zmiany korekcji czy też zastanawiamy się nad kupnem oprawy którą chcemy zakładać okazjonalnie, na zmiane z innymi okularami lub też na jeden raz ? Wszystko do przemyślenia.
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Sklep_Optyczny » 7 lut 2012, o 20:46

Czasem niepotrzebnie myślimy negatywnie i źle nastawiamy się do produktów o niskiej cenie. No ale faktycznie ten stereotyp nie jest bezpodstawny i wielu z nas już się o tym przekonało. Wg mnie warto szukać promocji w sklepach internetowych,wtedy mamy produkt dobrej firmy o wiele taniej.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Kara90 » 9 lut 2012, o 23:14

Wiadomo ze kupowanie przez internet na swoje lepsze i gorsze strony. Napewno w sklepie mamy wieksza gwarancje na to źe to co dostajemy jest rzeczywiście tym co proponuje sprzedawca i dostaniemy przy zakupie pełną gwarancje czy inne certyfikaty jakości. W skepie inernetowym tak naprawde jedno nam zaproponuja a inne możemy dostaniemy. I tak sprawdzić sie wielu rzeczy nie da. Wydaje mi się źe wartość naszego zdrowia jest warta tych paru złotych więcej niź zakup czegoś niepewnego przez inetrnet :)
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Michał 100 » 6 mar 2012, o 09:25

Cześć Troszkę się zadomowiłem na tym waszym forum i muszę przyznać że panuje tu bardzo miła atmosfera. 8-)


Odnośnie opraw allegro również jestem na nie! a to dlatego że moja znajoma przejechała się na takim zakupie. Zakupiła sobie okulary na allegro i wszystko było niby w porządku do momentu puki nie chciała sobie wymienić soczewek. Otóż wtedy okazało się że oprawa się nie rozkręca i jest problem. W każdym bądź razie niema tego złego co by na dobre nie wyszło, znajoma trafiła do porządnego salonu optycznego gdzie wykonała badania okulistyczne wybrała oprawy i zamówiła swoje wymarzone, fotochromowe soczewki i jest mega zadowolona nie tylko z jakości soczewek ale i z obsługi klienta. :D
Michał 100
 
Posty: 8
Dołączył(a): 28 lut 2012, o 12:25

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez seba » 6 mar 2012, o 16:39

Wlaśnie, często jest tak, że ktoś musi się sparzyć żeby zrozumieć. Potem już taka osoba nie da się wpuścić w maliny :D
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Sklep_Optyczny » 6 mar 2012, o 18:04

To coś na zasadzie "mądry polak po szkodzie", ale ważne jest to aby uczyć się na błędach. W dobrych sklepach internetowych lub salonach optycznych nit nas nie oszuka.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Justin » 6 mar 2012, o 19:17

Otóż właśnie, tak na dobra sprawę sami jestesmy sobie winni za takie sytuacje... po wszystkim okazuje się ze wizyta w salonie optycznym nie boli ;) i nie warto było się tak wzbraniać
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Kara90 » 7 mar 2012, o 10:58

Dodatkowo kolejnym plusem takiej wyprawy jest kontakt z drugim człowiekiem. Niestety w tych czasach stajemy się coraz bardziej anonimowi i wirtualni przez co dziczejemy. A potem się dziwimy że wstydzimy się chodzić w okularach boimy się spojrzeń innych ludzi. Dajmy możliwość wykazania się Optykowi, często oprawa dodaje nam urody, uroku jeżeli zostanie fajnie dobrana. Pomóżmy sobie i komuś kto ma doświadczenie sobie pomóc a nie jesteśmy aspołeczni lub boimy się wychodzić do ludzi albo wygodniej nam jest leżeć przez komputerem w łóżku z jedzeniem. To też nie pomaga naszej kondycji, samopoczuciu, dotlenieniu. No i.... waga rośnie ;] a potem się dziwimy kiedy nam przybyło te parę kg ;))
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez LEMUR » 7 mar 2012, o 11:18

ale to zawsze tak bedzie...

odnosnie branzy

Ci co prowadza tylko salony "rzeczywiste" to narzekaja na wirtualnosc
Ci co prowadza jedno i drugie - siedza cicho lub lawiruja
Ci ktorzy tylko wirtualnie - mowia o super okazjach, tanszych produktach i ze nie musza oplacac czynszow dlatego maja nizsze ceny

:mrgreen:
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary z Allegro ??

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron