Niska cena = kiepska jakość?

Opinie doświadczonych przez los. Wady i zalety zakupów przez internet

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Kara90 » 7 mar 2012, o 11:52

Mądrala :P
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez LEMUR » 7 mar 2012, o 13:01

a nie jest tak?
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Sklep_Optyczny » 9 cze 2012, o 10:07

No cóż,wizyta w salonie optycznym to też strach przed kosztami i tym co może się okazać. Wg mnie jest to błędne myślenie i musimy się go jak najszybciej pozbyć. To co ktoś napisał powyżej: dajmy się wykazać optykowi,nie bójmy się kontaktu z drugim człowiekiem.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez karolina » 14 cze 2012, o 08:57

tak sobie czytam i stwierdzam że oczywiście macie rację, ale nie sądziłam że wizyta w salonie optycznym odchudza :lol: Na pewno jest liczba osób, które korzystają z zakupów przez internet z wszelakich dziedzin, ale na pewno nie wszyscy. Wydaje mi się, że jeśli ktoś zamawia zakupy to właśnie po to by mieć więcej czasu choćby na spędzenie go z rodziną. Produkty sprawdzone możemy śmiało zamawiać natomist nie ulega wątpliwości, że jeśli mamy kupić cos nowego- niesprawdzonego to lepiej jest najpierw daną rzecz ocenić gołym okiem. Ja mam do czynienia z kosmetykami, kiedys kupowałam różne rzeczy, testowałam na sobie wszystko co popadnie bo nie miałam wiedzy choćby co jak stosować, od czasu wszelakich szkoleń, kursów i teraz wiem co dla mnie dobre. Aby Klient był zadowolony najpierw trzeba wiedzieć czego oczekuje a później coś proponować, po zobaczeniu produktu, przetestowaniu go na sobie może stwierdzić czy warto dany towar zakupić. Moje Klientki są zadowolone ze spotkań kosmetycznych, zamawiają to co im najbardziej odpowiada i chyba to jest klucz do sukcesu- pomagam innym a uśmiech kobiet i mężczyzn, którzy czasem są tak zdziwieni, że potrzeba tak niewiele by skóra lepiej wyglądała i docelowo poprawa samopoczucia innych osób są bezcenne.
karolina
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 sty 2012, o 10:16

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Sklep_Optyczny » 9 lip 2012, o 17:57

No każdy argument jest dobry w skrajnych sytuacjach,więc widocznie tutaj na niektórych również podziała:) Ale zgodzę się,ze niektóre rzeczy lepiej jest obejrzeć wcześniej przed zakupem.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez vanessa » 25 sie 2012, o 13:33

Witam
Nie mogę się zgodzić z tym że tanie to kiepskie a drogie to juz rewelacja ;)
Przekonałam sie na wlasnej skorze odnosnie okularow ale takich na basen do nurkowania, kupowałam wiele modeli drogich i te mnie uciskaly inne znow szybko zniszczone itp. kupilam raz tanie w wiekszym molochu i sluchajcie sa duzo lepsze od tych firmowych ktorych ceny sa 3 razy takie :shock:

Pozdro
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Stylion_pl » 28 sie 2012, o 14:22

Ja też nie podzielam tej opinii,bo czasem można kupić kilka rzeczy taniej,pozostając przy dobrej jakości. Może też inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o oprawy czy soczewki. Tutaj cena zapewnia nam odpowiednią jakość i komfort,solidność.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez LEMUR » 28 sie 2012, o 19:38

Stylion_pl napisał(a):Ja też nie podzielam tej opinii,bo czasem można kupić kilka rzeczy taniej,pozostając przy dobrej jakości. Może też inaczej ma się sprawa jeśli chodzi o oprawy czy soczewki. Tutaj cena zapewnia nam odpowiednią jakość i komfort,solidność.


Najlepiej bo "niektore" sklepy pisza w ofercie "podrobek" czy innej taniochy, ze to wayfarer a nie ma nic wspolnego z RayBanem - takich rzeczy nie powinno byc a sa, nieprawdaz!? Czy to nie jest wprowadzanie klienta w blad?
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez vanessa » 30 sie 2012, o 14:59

He he z tych nazw podróbek to można się nieźle posmiać:)
Tak masz rację lemur że takie sytuacje nie powinny miec miejsca,.... ale niestety sa :(
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez LEMUR » 30 sie 2012, o 20:04

vanessa napisał(a):He he z tych nazw podróbek to można się nieźle posmiać:)
Tak masz rację lemur że takie sytuacje nie powinny miec miejsca,.... ale niestety sa :(


Mozna to zglaszac :) niektorzy bardzo chetnie "scigaja" takie naduzycia.
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary z Allegro ??

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość