Niska cena = kiepska jakość?

Opinie doświadczonych przez los. Wady i zalety zakupów przez internet

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Stylion_pl » 24 wrz 2012, o 08:25

Oczywiście można to zgłaszać,a poza ty to juz świadczy o pewnym poziomie,wyznaczniku danego sklepu,prawda? Dlatego jeżeli już kupować to w sklepach godnych zaufania.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez martula » 5 lis 2012, o 11:41

Hej ja mimo wszystko jestem tradycjonalistką i nie umiem robic zakupow przez internet a juz napewno nie okulary, które przecież trzeba przymierzyć zobaczyc jaki jest rzeczywisty kolor itp. podziwiam ludzi którzy maja nerwy kupując w ten właśnie sposob, potem jeśli okarze sie że to lipa to odsyłac towar masakra jakas. ;)
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez pola » 9 lis 2012, o 09:07

Ja też okularów nie kupiłabym przez internet i butów także. Wiem jak różna jest rozmiarówka, a już nie wspomnę o tym jak mogą się różnić wykończeniem od tych z obrazka na monitorze.
pola
 
Posty: 223
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 10:59

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez niki » 9 lis 2012, o 09:44

Ja skusiłam sie kiedys na buty na allegro. Na zdjęciach wyglądały bosko, cena też była przystepna. Pomimo tego że były dobre to ich jakość pozostawiała wiele do życzenia. Brzydko pomazane klejem, kolor nierównomierny, masakra jakas wogóle. Nigdy więcej.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Wiktoria M » 9 lis 2012, o 10:29

Miałaś prawo do zwrotu towaru. Kto chce eksperymentowac to niech szaleje na zakupach w necie, ja jeśli juz robię zakupy w necie to starm sie kupowac sprawdzone rzeczy lub jakąś mega promocję, którą wiem, że nawet jak cos bedzie nie tak to nie bede miała żalu i wyrzutów do siebie za dany zakup.
Wiktoria M
 
Posty: 44
Dołączył(a): 1 sie 2011, o 09:18

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez dorota » 26 lis 2012, o 07:36

Podziwiam ludzi którzy decydują się na zakup okularów przez allegro ,jeśli bym się już na to zdecydowała to poszłabym najpierw do salonu i ją przymierzyła ,sprawdziła czy dobrze w niej wyglądam .
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez martula » 28 lis 2012, o 09:35

He he ja nie zapomne jak zamowilam sobie leginsy i tunike mialy byc takie dobre jakosciowo a w rzeczywistosci to taka tandeta ze szok, zalozylam raz na siebie i dziury na szwach :) masakra i od tamtej pory powiedzialam ze juz nigdy nie kupie nic na allegro... wyrzucanie kasy ...
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez martini » 28 lis 2012, o 17:30

Ja najbardziej lubie robic zakupy na allegro- rtv agd naprawdę często wychodzi się dużo lepiej,
ale nigdy ubrania...... pozdro:)
martini
 
Posty: 123
Dołączył(a): 1 sie 2012, o 16:57

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Piotr » 14 paź 2013, o 11:29

jeśli chodzi o zakup okulartów przez allego to raczej robia to ludzie, którzy po pierwsze mają podobną wadę jednego i drugiego oka, po drugie nie zwracają uwagi na to co kupują- wg których okulary to okulary, nie ważne jakie. Wydaje mi sie że dopiero jak zauważą u siebie że coś jest nie tak to będą szukać pomocy u prawdziwego fachowca jednocześnie wyrzucając sobie, że byli tak lekkomyślni i nie tylko wyrzucili pieniadze w błoto ale też zadziałali na swoja niekorzyść jeśli chodzi o zdrowie
Piotr
 
Posty: 343
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 10:53

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez MrHilary_pl » 24 paź 2013, o 09:44

Oszczędność akurat w tym względzie nie popłaca ponieważ potem poniesiemy wyższe koszty,a przecież w głównej mierze chodzi o naszą wygodę oraz zdrowie oczu. Niska cena niemal zawsze oznacza słabszą jakość.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary z Allegro ??

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron