Niska cena = kiepska jakość?

Opinie doświadczonych przez los. Wady i zalety zakupów przez internet

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez zez_ukryty » 24 sie 2011, o 10:04

Koleżanka Justin jak zawsze na szlaku. Jak rycerz ścina słowem głowy, w których myśli kłębią się wokół tandetnych okularów !Oby tak dalej :P . Ale Pan Michał będzie miał pretekst by kupić coś normalnego :P .
zez_ukryty
 
Posty: 516
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 22:47

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Justin » 25 sie 2011, o 08:28

Oj Zez, czepiasz sie ;p ( ale rozbawiłeś mnie swoim porównaniem ;))

Już się przyzwyczaiłam, że ludziom trzeba tłumaczyć, tłumaczyć i jeszcze raz tłumaczyć jak należy prawidłowo dbać o swój wzrok, nawet jeśli tylko nieliczni wezmą sobie te uwagi do serca to i tak sukces. Wiekszość z nas pewnie przyzna, że ludzie są niedoinformowani i między innymi dlatego postępują jak postępują.
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Jola » 25 sie 2011, o 12:14

Czasem po prostu tak jest że nie ma się zielonego pojęcia że można tak sobie samemu zaszkodzić. Zdawałoby się okulary i okulary ...a tu proszę tyle szczegółów może je różnić i mieć znaczenie dla użytkownika.
Jola
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3 sie 2011, o 13:54

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Michał » 30 sie 2011, o 09:42

Jesteście bardzo mili, powoli przekonuje się do wizyty u optyka, mam nadzieję, że mi doradzi i coś dobiorę. Widziałem temat odnośnie dopasowania do kształtu twarzy itp, nigdy bym nie przypuszczał, że aż tyle rzeczy się bierze pod uwagę przy doborze opraw, wow. Trzymajcie za mnie kciuki bym w oststniej chwili nie zrezygnował. wpadnę tu opowiedzieć jak coś wybiorę.
Michał
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 08:53

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Sklep_Optyczny » 5 wrz 2011, o 09:20

Koniecznie odwiedź optyka,napewno coś doradzi i w sumie powinien być to pierwszy krok jaki wykonasz. Natomiast kupić możesz już na własną rękę,,np przez internet.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Justin » 6 wrz 2011, o 16:11

Ja mam nadzieję ze nasz nowy kolega nie zrezygnował i faktycznie poszedł do optyka, dziwi mnie tylko czemu ludzie aż tak się tego wstydzą czy obawiają... to są miejsca, gdzie normalne jest, że ma sie jakąś receptę/ wade , tam nikt Cię nie wysmieje tylko wręcz pomoże by było jak najbardziej ok dla klienta, czy tak trudno w to uwierzyć?? w zasadzie to nie trzeba wierzyć tylko sie przekonać ;)
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Michał » 9 wrz 2011, o 11:16

No i jestem. Stresa miałem przeokropnego jednak niepotrzebnie, mieliście rację w salonie optycznym spotkałam bardzo miłą fachową pomoc. Jestem zadowolony i ustatysfakcjonowany. Wybrałem oprawy bezramkowe by były mniej widoczne, jednak muszę przyznać, że podobały mi się również takie zdecydowane męskie oprawy z szerokim zausznikiem. Wyglądało to bardzo ciekawie. Przyznaję Wam rację, salony optyczne to bajka w porównaniu z allegro.
Michał
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sie 2011, o 08:53

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez hanna_f » 13 wrz 2011, o 13:22

Mądry Polak po szkodzie. Parę razy się nacięłam na kupowaniu okularów na allegro, więc za kolejny razem powiedziałam "Dość!' i wybrałam się do salonu optycznego. Podobnie jak Michał jest bardzo zadowolona, panie w sklepie pomogły mi wybrać odpowiedni model. Niestety allegro straciło kupca ;)
hanna_f
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 wrz 2011, o 13:16

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Justin » 14 wrz 2011, o 09:59

hanna_f napisał(a): Parę razy się nacięłam na kupowaniu okularów na allegro...


Widać uparta z Ciebie osóbka ;)
Mi jeden nieudany zakup by w zupełności wystarczył ;p
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Niska cena = kiepska jakość?

Postprzez Kara90 » 24 paź 2011, o 22:20

Czasem cena nie jet wyznacznikiem. Jeżeli znamy się na allegro, na procedurach, na zasadach tam panujących, jak litować w co warto inwestować, jak sprawdzić sprzedawce, co przeczytać żeby można się było powołać na swoje prawa to czasem można wyhaczyć coś za niewielkie pieniądze. Acz kolwiek nie można zapomnieć o wywiadzie danego przedmiotu rzez jego zalicytowaniem czyli jakieś opinie, fora, pochodzenie dalej rzeczy, materiał z jakiego jest wykonana i oczywiście gwarancja którą powinna być tam gdzie firma bądź sprzedawca się szanuje i przekonuje nas o wysokim poziomie oferowanych przez Siebie przedmiotów ;)
Avatar użytkownika
Kara90
 
Posty: 135
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 11:04

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary z Allegro ??

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości