Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Opinie doświadczonych przez los. Wady i zalety zakupów przez internet

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez MrHilary_pl » 11 wrz 2013, o 15:38

Nie da się tego wykonać na odległość,da się co prawda kupić soczewki oraz pozostałe akcesoria,natomiast same badania oraz pozostałe czynności załatwiasz już u optyka idąc tam bezpośrednio
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez Katarzyna » 9 lut 2014, o 20:20

Ja ostatnio napisałam maila do jednego ze sklepów internetowych jak robią okulary progresywne bez pomiarów. Dostałam odpowiedź, że okulary są zamawiane przez internet na moja odpowiedzialność. Tacy specjaliści ;)
Katarzyna
 
Posty: 69
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 11:29

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez Stylion_pl » 17 lut 2014, o 18:19

Ja póki co ma bardzo dobre doświadczenia ze sklepami internetowymi,akurat okulary można śmiało zamawiać,pod warunkiem oczywiście ze sklep jest sprawdzony i godny zaufania,to ma kluczowe znaczenie.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez Matylda40 » 5 cze 2014, o 12:06

po pierwsze trzbaby wszystko sprawdzic a po drugie dokładnie przeczytać regulamin- wtedy wiemy na czym stoimy
Matylda40
 
Posty: 44
Dołączył(a): 13 mar 2014, o 12:36

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez david » 6 cze 2014, o 12:08

tak czy siak to zawsze ryzykowne
david
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2014, o 13:13

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez Magdalena12 » 9 cze 2014, o 12:05

znajdą się tacy co powiedzą - jest ryzyko jest zabawa , ale będzie też inna grupa która sobie odpuści i nie będzie się angażować w tego typu zamawianie.
Magdalena12
 
Posty: 91
Dołączył(a): 6 lis 2013, o 10:52

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez Stylion_pl » 12 cze 2014, o 12:38

Nie jest to ryzykowne o ile wybierzesz dobry i uczciwy sklep a którym możesz polegać i który Cie nie oszuka w żaden sposób. Naprawdę sa takie firmy i jak pisałem powyżej- wtedy możesz spokojnie zamawiać.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez PolskiOptyk » 4 sty 2016, o 13:40

Każdy sklep internetowy, który cieszy się jakąś renomą i któremu zależy na klientach nie może sobie pozwolić na to, żeby wykazać się nieuczciwością. Jeśli optyk oferuje okulary i zapewnia gwarancję to zapewne stosuje się do swojego regulaminu. Dlatego warto szukać porządnych sklepów internetowych, a wtedy zakup takich okularów nie jest ryzykiem. W dobrych sklepach zawsze jest kontakt ze sprzedającym, gdyby coś się nie zgadzało.
PolskiOptyk
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 wrz 2015, o 08:37
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez Nela » 5 sty 2016, o 15:42

Wiem, że warto kupowac przez internet sprzet AGD i RTV, jest wtedy o wiele wiecej rabatow o ktorych nie zawsze mowia w sklepie stacjonarnym, ale takie rzeczy jak okulary czy buty to zbyt indywidualny jak na moj gust zakup zeby zamawiac bez przymiarki
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Czy sklep internetowy udziela gwarancji na okulary?

Postprzez ALICJA NOWAK » 4 lis 2019, o 14:58

Zgadzam się. But nie przymierzony moim zdaniem nie klasyfikuje sie do zakupu, a jesli mowa o okularach, to modelki a różne ale co by nie robiły i tak nie są w stanie pokazać jak w tych okularach będę wyglądać ja.
ALICJA NOWAK
 
Posty: 14
Dołączył(a): 21 maja 2018, o 12:01

Poprzednia strona

Powrót do Okulary z Allegro ??

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość