Akcesoria z allegro???

Opinie doświadczonych przez los. Wady i zalety zakupów przez internet

Akcesoria z allegro???

Postprzez siatkareczka » 7 lut 2012, o 09:35

Ostatnio tak oglądałam dział Zdrowie i uroda - Korekcja wzroku kategorie "pozostałe" trafiłam na coś bardzo dziwnego. Mianowicie http://allegro.pl/przyssawka-ulatwiajac ... 63810.html - szczerze mówiąc nigdy o czymś takim nie słyszałam a nosze już bardzo długo soczewki kontaktowe. Chciałam się kogoś zapytać czy ma ktoś jakąś wiedzę w związku z tym produktem. Czy to jest bezpieczne??? Znam ludzi którzy mają problem z zakładaniem soczewek i moze to jest jakaś alternatywa żeby to zmienić?? Czy można to gdzieś dostać nie tylko na allegro.
siatkareczka
 
Posty: 25
Dołączył(a): 26 lip 2011, o 10:37

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez Sklep_Optyczny » 7 lut 2012, o 20:45

Na allegro można kupić wiele dziwnych rzeczy,więc czasem podchodźmy do tego z lekkim dystansem. Lepiej zainwestować w dobre soczewki oraz skonsultować się z lekarzem specjalistą. Wtedy na pewno nie będziemy pokrzywdzeni.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez pola » 7 mar 2012, o 16:00

Trochę informacji o tym co widziałaś Kara na allegro było pisane tutaj viewtopic.php?f=11&t=27.
pola
 
Posty: 223
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 10:59

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez Illusion » 7 mar 2012, o 17:01

Witam.

Myślę, że taka przyssawka dla oczy groźna nie jest... Ale nie jestem przekonana jak z soczewkami? Czy nie uszkodzi ich. Ale jakby ktoś spróbował tego urządzenia to chętnie przeczytamy jak wrażenia;) Myślę, że bardziej to by się sprawdziło przy zdejmowaniu niż przy zakładaniu soczewek.
Illusion
 
Posty: 39
Dołączył(a): 16 sie 2011, o 15:42

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez fajna-brunetka » 29 mar 2012, o 10:16

Illusion napisał(a):Ale jakby ktoś spróbował tego urządzenia to chętnie przeczytamy jak wrażenia;) Myślę, że bardziej to by się sprawdziło przy zdejmowaniu niż przy zakładaniu soczewek.


Jeśli ktos się skusi na taki zakup to byłyby cenne opinie, choć na moje oko uważam tak jak Illusion, że bardziej by to sie sprawdziło przy zdejmowaniu, z tym, że należałoby pamiętac wtedy o pielegnacji nie tylko soczewek czy pojemnika, ale także tej przyssawki ( chyba ze to jednorazowe)i tu nasuwa się pytanie czy warto sobie tym zawracać głowę skoro czynność zakładania i zdejmowania soczewek szybko się ćwiczy i nie zajmuje to ani czasu ani nie wymaga wielkiego zachodu. Weżmy jeszcze nietypowe sytuacje pod uwage, gdzie musimy założyc bądź zdjać soczewki nieplanowanie- osoba przyzwyczajona do korzystania z przyssawki podejrzewam, że miałaby problem.
Innym wypadkiem gdzie zastanowiłabym sie nad tą "pomocą" jest aplikacja soczewek np dzieciom - ttu głęboko musiałabym sie zastanowić...
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez Sklep_Optyczny » 9 cze 2012, o 10:05

Szczerze mówiąc to nigdy nie miałem takiej przyssawki,więc ciężko mi cokolwiek na ten temat powiedzieć. Też chętnie poczytam informacje od użytkowników,którzy już próbowali.
Sklep_Optyczny
 
Posty: 137
Dołączył(a): 22 lip 2011, o 07:31

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez vanessa » 7 sie 2012, o 16:28

Witam,
Myślę że napewno lepiej dokupić akcesoria w sklepie optycznym, poniewaz nawet z etui czesto bywa problem, jedno za małe drugie za duże itd. W sklepie możemy włożyc już dopasowane okulary i napewno dobierzemy odpowiednie rozmiary etui.
Rożnie tez bywa z kolorami akcesoriow w komputerze widzimy taki braz a przysylaja nam ciemniejszy lub jasniejszy odcien :P

Pozdrawiam
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez Stylion_pl » 28 sie 2012, o 14:23

Ja jestem podobnego zdania,jeśli już to lepiej kupić w dobrym sklepie optycznym,może być też internetowy,gdzie mamy w zasadzie gwarancję tego,że nikt nas nie oszuka i wiemy co kupujemy.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez martula » 10 gru 2012, o 16:46

Hej, mam jeszcze jedno rozwiązanie zawsze możemy upatrzeć sobie coś w sklepie spisac model kolor, i porównać cenę w internecie, czasami mozna na tym dobrze wyjsc, a czasem się to zwyczajnie nie opłaca i lepiej isc do sklepu i kupic:) ;)
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: Akcesoria z allegro???

Postprzez vanessa » 12 gru 2012, o 10:01

Tak podzielam opinie martuli ja też tak czasem robie jeśli mam czas bo wiadomo że dużo dłużej trwa taka procedura ;) i ile się trzeba nachodzić...:)
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Następna strona

Powrót do Okulary z Allegro ??

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości