zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Opinie doświadczonych przez los. Wady i zalety zakupów przez internet

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez immortal » 16 mar 2013, o 09:01

Dla chcącego nic trudnego, dałby radę i z protezą :D
immortal
 
Posty: 112
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 12:14

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez seba » 16 mar 2013, o 13:36

Kto wie, może i protezki niedrogie na allegro są ;) . Teraz się domyslam dlaczego mój sąsiad, starszy pan ma taką "fruwającą szczękę" :D Może kupił w dobrej cenie u jakiegoś internetowego zębiarza :lol:
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez pjakuba23 » 26 kwi 2013, o 13:54

Bez sensu pomysł z kupnem przez internet. Przyłączam się do opinii pozostałych ;).
pjakuba23
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 kwi 2013, o 10:33

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez MrHilary_pl » 24 paź 2013, o 09:45

Niekoniecznie- moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych czy też na portalach aukcyjnych mają sens,jednak zależy co kupujemy i jak dobry,godny zaufania jest sprzedawca. od tego należy zacząć.
MrHilary_pl
 
Posty: 123
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 21:24

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez niki » 24 paź 2013, o 12:21

MrHilary_pl napisał(a):Niekoniecznie- moim zdaniem zakupy w sklepach internetowych czy też na portalach aukcyjnych mają sens,jednak zależy co kupujemy i jak dobry,godny zaufania jest sprzedawca. od tego należy zacząć.

Niestety nawet najbardziej godny zaufania sprzedawca internetowy nie dopasuje zauszników i nanośników dla konkretnej osoby i nie przewidzi czy oprawa okularowa plastikowa nie będzie np. zbyt nisko leżała na nosie.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez OptykAniaM » 28 paź 2013, o 13:07

Popieram, ja osobiście nie wyobrażam sobie, jak mogłabym dobrać i sprzedać komuś okulary na odległość :?:
OptykAniaM
 
Posty: 136
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez fajna-brunetka » 4 lis 2013, o 15:56

ja nawet na miejscu mam problem kiedy moge do woli przymierzać a co dopiero zamawiac w ciemno
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez Olivka » 6 lis 2013, o 16:12

Jest jedno rozwiazanie - jesli przymierzymy oprawe u optyka i identyczna znajdziemy u internetowego sprzedawcy....
Olivka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 15:43

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez mario » 7 lis 2013, o 15:31

Olivka napisał(a):Jest jedno rozwiazanie - jesli przymierzymy oprawe u optyka i identyczna znajdziemy u internetowego sprzedawcy....

Ewentualnie z zerówkami możnaby tak zrobić, ale jak potrzebna korekcja to jak ci przez internet zmierzą i ustawią rozstaw źrenic?. Nie wspominając że o drobne naprawy, a takie często się zdarzają, trzeba prosić miejscowego optyka, który może ci powiedzieć: "tam gdzie zapłacone pieniądze niech naprawiają"...
mario
 
Posty: 55
Dołączył(a): 10 sty 2011, o 12:07

Re: zerówki z antyrefleksem z allegro? warto?

Postprzez martusia78 » 16 gru 2013, o 16:15

Olivka napisał(a):Jest jedno rozwiazanie - jesli przymierzymy oprawe u optyka i identyczna znajdziemy u internetowego sprzedawcy....


albo jeśli zamówisz u optyka, który ma też sklep internetowy. wychodzi taniej i masz pewność, że okulary/soczewki, które zamawiasz, są oryginalne. Z tym nie ma zartów, bo kupowanie na niepewnych stronach u podejrzanych sprzedawców może nam zniszczyć wzrok... ja raz zamówiłam soczewki na allegro i nigdy więcej tego nie zrobie, okazały się jakąś podróbą. wybieranie najtańszej opcji w tym przypadku skończyło się źle, dlatego teraz zamawiam już u optyka online, na c-you.pl i nie zdarzyło się, żeby towar sie nie zgadzał albo byl podrobiony.
martusia78
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sie 2013, o 11:24

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Okulary z Allegro ??

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości