Ostry dyżur okulistyczny

NFZ Czy nasze składki wydane są właściwie ?Czy macie kłopoty z zapisem na wizytę ? Czy NFZ oszukuje pacjentów i podmioty współpracujące w świetle prawa ? Może jakieś pozytywne opinie?

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez visionnata » 17 wrz 2013, o 16:46

Nie wiem czy też macie takie odczucia,ale moim zdaniem najgorsze są weekendy. Ludzie wtedy nagminnie szukają okulisty. Czasami dlatego,że mają wolne i chcieliby przebadać wzrok,ale najczęściej są to jakieś nagłe przypadki. I wtedy trzeba tłumaczyć,że w taki dzień jak dziś to tylko szpital,ale niestety nie wszyscy przyjmują takie informacje do wiadomości i maja do nas niesamowity żal,że funkcjonujemy jako placówka,która świadczy takie usługi,a jak człowiek chce skorzystać to lekarza oczywiście nie ma :(
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez blondynka » 18 wrz 2013, o 11:42

no cóż... bywa różnie z ludźmi. może to nie jest na temat ale miałam pacjentkę, która była wielce oburzona że przy okazji będąc u jednego ze specjalistów obok nie może dostać się od tak sobie, z miejsca, bez zapisu-a chodziło tylko o zbadanie wzroku, żadna awaria-a okulisty dziś brak
blondynka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 10:51

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez niki » 19 wrz 2013, o 12:54

Ludzie potrafią zrozumieć że na fundusz wszędzie są kolejki i trzeba czekać. Ale jaki bulwers jest wtedy, kiedy chcą dostać się prywatnie, a tu trzeba się zapisywać w kolejkę. Niestety okuliści są rozchwytywani po salonach optycznych i możliwości przyjęć są ograniczone.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez wCzteryOczy » 20 wrz 2013, o 08:37

To prawda, pacjent się zapisuje na prywatną wizytę, podaję termin za tydzień, a on z oburzeniem "ale ja prywatnie chciałem" :D
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez Piotr » 20 wrz 2013, o 12:11

dzieje się tak ponieważ ludzie żyja w biegu i jak juz znajdą troche czasu to chcą wiele spraw załatwić, a że na rynku jest sporo gabinetów to maja możliwość wyboru albo czekać albo załatwiać to szybciej,

ponadto moim zdaniem mało jest osób które chodzą profilaktycznie, przeważnie jak sie coś dzieje to jest dzwonienie i szukanie najlepiej natychmiastowej pomocy.
Piotr
 
Posty: 343
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 10:53

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez vanessa » 28 wrz 2013, o 12:20

Szukałam w internecie , gdzie jest dyżur okulistyczny niestety takiej informacji nie znalazłam...... Po kilku dniach pytam naszą okulistkę co z dyżurami, zawsze było wypisane czarno na białym w którym szpitalu danego dnia jest dyżur, ona na to że juz nie ma tak że w danym szpitalu jest dyżur tylko trzeba udać się do pierwszego szpitala i muszą udzielić pomocy. Szkoda że nie ma zamieszczonej takiej informacji w internecie.....
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez LEMUR » 28 wrz 2013, o 20:26

vanessa napisał(a):Szukałam w internecie , gdzie jest dyżur okulistyczny niestety takiej informacji nie znalazłam......

naprawde?
wpisalem w dra Googla po prostu ostry dyzur i juz pierwsze lepsze wyniki
http://www.ostredyzury.pl/
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez dorota » 28 wrz 2013, o 20:55

Ostry dyżur okulistyczny - województwo Mazowieckie W związku ze zmianą zasady tzw. ostrych dyżurów, w Warszawie i okolicach każdy szpital posiadający Szpitalną Izbę Przyjęć (SIP) czy Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR) jest zobowiązany do świadczenia 24 godzinnej pomocy zgłaszającym się pacjentom. A czy tam zastanie się okulistę np.o godz 23.00???
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez dzidzia_85 » 30 wrz 2013, o 08:52

jeśli w danym szpitalu jest oddział okulistyczny to wiadomo, że lekarz o tej 23 jest.... nie może jakikolwiek oddział zostać bez lekarza na noc. a jeśli jest lekarz to i pomoc też powinna nadejść ze strony szpitala. Tak mi się przynajmniej wydaje
dzidzia_85
 
Posty: 116
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 10:52

Re: Ostry dyżur okulistyczny

Postprzez dorota » 30 wrz 2013, o 19:26

Lekarz dyżurujący to na pewno jest ,ale czy okulista ?bo mam pewne wątpliwości.
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ opinie lekarzy i pacjentów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron