Okresowe badanie wzroku

NFZ Czy nasze składki wydane są właściwie ?Czy macie kłopoty z zapisem na wizytę ? Czy NFZ oszukuje pacjentów i podmioty współpracujące w świetle prawa ? Może jakieś pozytywne opinie?

Re: Okresowe badanie wzroku

Postprzez fajna-brunetka » 15 paź 2015, o 10:24

niki napisał(a):Jest to możliwe, siostra po prostu za każdym razem wybiera inne szkła, dlatego okulista ma niewielki wpływ na wygląd recepty. Trzeba by się zastanowić dlaczego jest taka rozbieżność w wyborze szkieł. Może mają na to wpływ inne czynniki, takie jak np. poziom cukru przy cukrzycy lub inne problemy zdrowotne.


cukrzycy powinni być pod stałą kontrola okulistów a na ile wystarczą im nowe okulary zalezy nie tylko od starzenia się ale równiez od ich zdrowotnosci
fajna-brunetka
 
Posty: 602
Dołączył(a): 14 mar 2011, o 16:49

Re: Okresowe badanie wzroku

Postprzez martula » 2 gru 2015, o 14:59

Z cukrzycą nie ma żartów niestety... często bardzo szybko pogarsza się wtedy wzrok....
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: Okresowe badanie wzroku

Postprzez Nela » 17 paź 2018, o 14:59

mam do was pytanie- na ile czasu trzeba odstawic soczewki kontaktowe przed badaniem u okulisty? czy trzeba je odstawiać?
Nela
 
Posty: 451
Dołączył(a): 10 sie 2011, o 08:13

Re: Okresowe badanie wzroku

Postprzez janka70bar » 21 paź 2020, o 14:30

Nie wiem czy jest jakiś określony czas między wizytą a zdjęciem soczewek. Ja jak byłam teraz na ponownej wizycie okulista kazał mi tylko przyjść bez soczewek. I badanie odbyło się bez przeszkód.
janka70bar
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 paź 2020, o 10:10

Poprzednia strona

Powrót do Narodowy Fundusz Zdrowia NFZ opinie lekarzy i pacjentów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości