ESSILOR

Informacje o nowych produktach na rynku: szkła, materiały, zaawansowane technologie, ciekawe rozwiązania

ESSILOR

Postprzez dzika » 11 sty 2011, o 17:12

hej bardzo ciekawe te wasze forum :!: i chciałabym się dowiedzieć więcej o firmie Essilor bo zauważyłam że polecana jest często. :?: czy jest aż tak dobra :?:
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: ESSILOR

Postprzez Marta » 12 sty 2011, o 15:30

Firma Essilor to dobra firma. W wielu salonach optycznych uzywa sie tej firmy. Od końca lat 80 jest liderem w swojej branży, ] produkując ponad 200 mln soczewek rocznie.. Najbardziej znanym jego produktem są soczewki Varilux.
Od roku 2002 firma Essilor ma swoja siedzibe w Warszawie.
Marta
 
Posty: 6
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:56

Re: ESSILOR

Postprzez dzika » 14 sty 2011, o 09:24

Widzę że ten producent jest pewny i lider na rynku optycznym.Dzięki :)
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: ESSILOR

Postprzez Agnieszka2 » 14 sty 2011, o 18:34

Tak jak to powiedziałaś producent jest pewny. Ja robie głównie okulary ze szkłami z Essilora i musze przyznać, że klienci bardzo sobie je chwalą.
Agnieszka2
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 gru 2010, o 13:36

Re: ESSILOR

Postprzez loki813 » 17 sty 2011, o 16:45

A czy ta firma daje gwarancje na soczewki progresywne?
loki813
 
Posty: 11
Dołączył(a): 15 sty 2011, o 19:18

Re: ESSILOR

Postprzez J.M. » 18 sty 2011, o 09:37

Hej Loki :) z tego co dowidziałam się o soczewkach progreswnych to firma na 100 procent gwarantuje a jeśli jest do tego dobry salon optyczny z którym współpracuje to jest wygrany los na loterii. 8-)
J.M.
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 10:35

Re: ESSILOR

Postprzez antek » 18 sty 2011, o 10:16

Witam wszystkich, ja niedawno byłem z mają mamą u optyka gdzie zachwalano okulary progresywne. Trochę dzięki moim namowom mama je wzięła ;) jednak niestety nie mogła się do nich przyzwyczaić. Po namyśle kiedy poszła do tego samego optyka, panie najpierw same stwierdziły co się dzieje z tymi okularami, a potem umówiły moja mamę ze specjalista chyba firmy właśnie Essilor. Wszystko odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze i reklamacja została uznana. Teraz moja mama może cieszyć się dwoma parami okularów z najlepszymi powłokami itp. więc ja osobiście polecam firmę Essilor za jej profesjonalizm, obsługę i dbanie o dobro klienta. Jak się mylę to mnie poprawcie :D
Avatar użytkownika
antek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 sty 2011, o 15:22

Re: ESSILOR

Postprzez agnieszka » 18 sty 2011, o 18:03

Zgadzam się moja mama tez jest szczęśliwą posiadaczką okularów progresywnych pierwsze nie wyszły ale z winy optyka drugie robiła w wybranym przeze mnie optyku i jest ok dostała gwarancję na całe okulary + certyfikat soczewek, na początku były drobne problemy z ustawieniem oprawki ale panie optyk bardzo profesjonalnie poradziły sobie z tym dwie wizyty i po problemie, mama bardzo zachwala sobie usługi tego optyka a po za tym jest bardzo zadowolona ze szkieł firmy essilor :D polecamy ja też nosze ale tylko takie ochronne do komputera też z tej firmy i też uzyskałam na nie gwarancję :)
agnieszka
 
Posty: 9
Dołączył(a): 27 gru 2010, o 10:50

Re: ESSILOR

Postprzez OPTYKJAGA » 24 sty 2011, o 11:41

Wiem,że jeśli chodzi o soczewki progresywne to firma Essilor jest wiarygodna,bo są to soczewki jakościowo bardzo dobre.Gwarantuje również warunki adaptacji.Polecam jak najbardziej.
Avatar użytkownika
OPTYKJAGA
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 10:08
Lokalizacja: OLSZTYN

Re: ESSILOR

Postprzez Agnes » 14 mar 2011, o 19:24

WITAM ESSILOR– projektuje, wytwarza i dostosowuje do indywidualnych wymagań soczewki okularowe, które spełniają każde wymagania. Na całym świecie oferuje lekkie, cienkie i wytrzymałe soczewki, które chronią oczy i przywracają perfekcyjne widzenie.
Agnes
 
Posty: 69
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:14
Lokalizacja: Góra Kalwaria

Następna strona

Powrót do Co nowego na rynku optycznym?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości