Nowości optyka - okulistyka.

Informacje o nowych produktach na rynku: szkła, materiały, zaawansowane technologie, ciekawe rozwiązania

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez Justin » 16 wrz 2011, o 06:31

seba napisał(a):Albo wogóle nic nie będę mówił, tylko będę czekać na reakcję :D Co najwyżej powiem że tak mi oczy wypiękniały :lol: Zaskoczę kolegów i koleżanki z pracy. Jak kupię i spróbuję to dam znać czy ktoś zauważył różnicę.



;) tak z przymrużeniem oka ;)
Twój wpis i zainteresowanie soczewkami pojawiło się gdy była mowa o promocyjnym lakierze do paznokci ;p Obyś tylko w ten sposób nie zaskakiwał znajomych, bo taką różnicę zobaczą na pewno ;)
Miłego dnia
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez seba » 19 wrz 2011, o 08:26

Oj Justin bez przesady, zastanawiam się ciężko nad soczewkami bo nie jestem pewny czy będę miał odwagę ich używać, a ty mi tu jeszcze z lakierem do paznokci dogryzasz 8-) Jeżeli go dostanę na pewno oddam dla siostry, pozdrawiam :D
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez Justin » 19 wrz 2011, o 09:19

Oj napisałam, że z przymrużeniem oka ;) Nie chciałam Ci dogryzać ;)

hmmm... do odważnych świat należy!!!
Spróbować możesz, a jeśli stwierdzisz, że te soczewki bardziej pasują kobietom, to masz przeciez siostrę, prawda :D

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Justin
 
Posty: 226
Dołączył(a): 7 mar 2011, o 16:19
Lokalizacja: Radom

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez Sylwunia » 20 wrz 2011, o 16:46

Hmm....nawet gdybyś chciał jednak pomalować paznokcie...to chyba nic wielkiego w dzisiejszych czasach;P Michał Szpak maluje cały czas i co? Już nie budzi aż takich kontrowersji... :mrgreen: Bądźmy tolerancyjni i otwarci :lol:
Sylwunia
 
Posty: 37
Dołączył(a): 31 mar 2011, o 13:50

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez seba » 21 wrz 2011, o 08:39

Jeżeli kogoś urażę, to wybaczcie mi wszyscy bardzo tolerancyjni ludzie łącznie z Michałem Szpakiem ale dla mnie facet z pomalowanymi paznokciami ma z mężczyznami niewiele wspólnego.
seba
 
Posty: 223
Dołączył(a): 19 sty 2011, o 10:54

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez Margerita » 7 lis 2011, o 10:10

Witam. Zakupiłam sobie ostatnio soczewki Illuminate. I mam problem... Otóż po ich założeniu cały czas czuję je na oku, odczuwam dyskomfort-tak jakby soczewka się podwijała. Poza tym zdarzyło się, że soczewka samoistnie zsuneła mi się z oka i zatrzymała na dolnych rzęsach. Dodam, że soczewki noszę już od dłuższego czasu i ze zwykłymi AirOptixami nie miałam żadnego problemu...Czy ktoś miał podobne odczucia? Co może być nie tak? Chciałabym wiedzieć bo strasznie mi się podobają moje oczy w tych soczewkach...
Margerita
 
Posty: 1
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 10:06

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez OptykAniaM » 8 lis 2011, o 15:20

Masz dwa wyjścia, wrócić do sprawdzonych Air Optix lub udać się do okulisty, żeby sprawdzić dlaczego soczewki Illuminate nieodpowiednio umiejscawiają się na oku. Przyczyną może być np. inny rozmiar soczewki.
OptykAniaM
 
Posty: 136
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez dzika » 14 lis 2011, o 14:58

Przeczytałam ostatnio że firma essilor wprowadza soczewki OPTIFOG.Fajna i ciekawa nazwa ale czym będą różniły się te soczewki od istniejących już na rynku?
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez OptykAniaM » 15 lis 2011, o 09:51

To prawda. Wkrótce na polskim rynku maja pojawić się soczewki okularowe Optifog. Wyjątkowość tych soczewek polega na tym, iż nie parują. Ciekawe jak przyjmą się na polskim rynku. Zobaczyć je można na http://www.youtube.com/optifoglenses
OptykAniaM
 
Posty: 136
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Nowości optyka - okulistyka.

Postprzez dzika » 15 lis 2011, o 16:17

Czyli mają powłokę jakąś dodatkowo?Bo szkła,które już istnieją na rynku też mają powłoki zapobiegające parowaniu a jednak ta różnica temperatury powoduje,że zaparowują.Ciekawe czy te wogóle nie będą ?Może ktoś niedługo nam powie.
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Co nowego na rynku optycznym?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron