Sprawdź swój wzrok

Informacje o nowych produktach na rynku: szkła, materiały, zaawansowane technologie, ciekawe rozwiązania

Sprawdź swój wzrok

Postprzez OptykAniaM » 5 mar 2011, o 13:53

Czy wiecie że na stronie firmy Essilor jest możliwość wykonania testu sprawdzającego wzrok. Fajna sprawa, szczególnie przydatna dla osób którym ciężko zdecydować się na wizytę u okulisty. Taki test nie zastąpi oczywiście badania ale może zmobilizować do wizyty u lekarza osoby ,które naprawde tego potrzebują. Polecam!
OptykAniaM
 
Posty: 136
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sprawdź swój wzrok

Postprzez antek » 7 mar 2011, o 11:53

Cześć Andziu (swoją drogą bardzo ładne imię ;) ) fajnie wiedzieć, że taka firma jak Essilor wyszła do swoich klientów i zaproponowała test sprawdzający wzrok to się chwali :P . Masz rację, że to nie zastąpi prawdziwej wizyty okulistycznej z miłą panią okulistką :lol, ale to już jest jakiś krok dla tych, którzy boja się takich wizyt z różnych powodów (choć nie ma czego). Jeszcze jakbyś Andziu napisała mi adres internetowy tej firmy, żebym mógł sobie wejść na ich stronę i tak przed wizytą sprawdzić sobie mój wzrok :geek:
Avatar użytkownika
antek
 
Posty: 12
Dołączył(a): 12 sty 2011, o 15:22

Re: Sprawdź swój wzrok

Postprzez OptykAniaM » 7 mar 2011, o 12:18

Oczywiście już podaję, jest to strona http://www.essilor.pl Po zakończeniu testu mamy dość szczegółowo opisany wynik. Dzięki temu możemy zorientować się, na co szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę będąc potem w gabinecie okulistycznym. Sprawdzajcie swój wzrok! Polecam!
OptykAniaM
 
Posty: 136
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sprawdź swój wzrok

Postprzez niki » 14 mar 2011, o 15:13

Nie sądziłam że taka fajna stronka istnieje. Test jest badzo fajny, dobrze że ktoś pomyślał o czymś takim. Nie jedną osobę na pewno skłoni do zadbania o swoje oczy.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: Sprawdź swój wzrok

Postprzez Magda » 6 lut 2014, o 09:52

A ostatnio w moim mieście dzieciaki w szkołach mają takie testy sprawdzające wzrok. Bardzo fajna sprawa.
Magda
 
Posty: 48
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 12:55

Re: Sprawdź swój wzrok

Postprzez visionnata » 6 lut 2014, o 15:18

Taka profilaktyka powinna się odbywać w każdej szkole,chociaż raz w roku. Dzięki tym badaniom możemy chociaż w pewnym stopniu dowiedzieć się czy ze wzrokiem naszych dzieci jest wszystko w porządku. Wiadomo,że jest to tylko namiastka profesjonalnego badania,ale na pewno zmobilizuje nas do jak najszybszej wizyty w gabinecie okulistycznym.
Avatar użytkownika
visionnata
 
Posty: 239
Dołączył(a): 28 sty 2011, o 10:25

Re: Sprawdź swój wzrok

Postprzez soczewka11 » 22 maja 2014, o 10:36

komputerowe badanie wzroku stało sie bardzo popularne, tylko z jego dobrych stron zaczął robić się problem bo ludzie robią na podstawie tego okulary a po drugie w niektórych miejscach jeszcze biora za to pieniądze
soczewka11
 
Posty: 279
Dołączył(a): 17 sty 2014, o 12:57

Re: Sprawdź swój wzrok

Postprzez 039Igrz » 26 lis 2018, o 13:05

Mam pytanie czy ktoś wie czy nadal na tej stronie http://www.essilor.pl można zbadać prowizorycznie swój wzrok bo mi nic nie wchodzi? Czy to już nie działa?
039Igrz
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lis 2018, o 11:51

Re: Sprawdź swój wzrok

Postprzez Karolina Makowska » 19 lis 2019, o 14:09

Karolina Makowska
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19 cze 2018, o 12:15


Powrót do Co nowego na rynku optycznym?

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron