lepsze soczewki

Re: lepsze soczewki

Postprzez Ryszard » 28 paź 2012, o 12:17

Ok wizyta się odbyła więc nie mam co liczyć na zwrot kasy.Ale z tego co tutaj przeczytałem to należy mi się całe opakowanie soczewek próbnych a nie tylko dwie sztuki ,skoro nie można sprzedawać ich pojedynczo?
Ryszard
 
Posty: 27
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 09:11

Re: lepsze soczewki

Postprzez LEMUR » 28 paź 2012, o 21:36

Ryszard napisał(a):Ale z tego co tutaj przeczytałem to należy mi się całe opakowanie soczewek próbnych a nie tylko dwie sztuki ,skoro nie można sprzedawać ich pojedynczo?

A czy soczewki zotaly Ci sprzedane - nie! Umowiles sie na dobor soczewek i komplet soczewek otrzymales w ktorych wyszedles - i to sa wlasnie soczewki gabinetowe, aplikacyjne ktore otrzymuje klient tylko PARE (na jedno i drugie oko - jezeli tak wymaga korekcja).

Nie mylmy pojecia uslugi doboru aplikacji - ze sprzedaza! Takze, nie nalezaa Ci sie, zadne opakowania w ramach doboru!
Avatar użytkownika
LEMUR
 
Posty: 635
Dołączył(a): 8 cze 2011, o 10:22

Re: lepsze soczewki

Postprzez Ryszard » 29 paź 2012, o 18:28

Dostałem dwie próbne po dwóch tygodniach oczekiwania no ale już nie będę robił afery bo szkoda moich nerw ,jestem już uprzedzony do tego salonu i raczej nie będę korzystał z jego usług.
Ryszard
 
Posty: 27
Dołączył(a): 14 maja 2011, o 09:11

Re: lepsze soczewki

Postprzez OptykAniaM » 30 paź 2012, o 09:23

Ryszardzie czym tak naprawdę spowodowane są twoje nerwy? Czasem na soczewki trzeba zaczekać dłużej, czasem okulista przyjmuje tylko w określone dni. Jeżeli chcesz mieć dobrze dobrane soczewki, to musisz być cierpliwy. To, że płacisz za badanie nie oznacza że musisz mieć od ręki wszystko, bo niestety możliwości mogą być ograniczone czasowo. Jeżeli chcesz mieć wszystko w "expresowym" tempie to udaj się w inne miejsce, tylko nie oczekuj że efekt będzie idealny.
OptykAniaM
 
Posty: 136
Dołączył(a): 24 sty 2011, o 11:18
Lokalizacja: Olsztyn

Re: lepsze soczewki

Postprzez vanessa » 30 paź 2012, o 13:06

Hej Rysiu po co tyle stresu, złość piękności szkodzi:) ;) a tak na serio to zgadzam się z wypowiedzią poprzedniczki Ani często się zdarza że coś nie przychodzi na czas ale u nas zawsze staramy się wynagrodzić okres oczekiwania jakimś dodatkowym gratisem np. płynem do soczewek lub kropelki nawilżające .. pozdrawiam
vanessa
 
Posty: 146
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 08:52

Re: lepsze soczewki

Postprzez wCzteryOczy » 30 paź 2012, o 16:24

Oczywiście, czasami się zdarza, że trzeba poczekać i zazwyczaj nie wynika to ze złośliwości pracowników salonu :D różne rzeczy się dzieją i ja staram się zawsze uprzedzić klientów, że soczewki, czy też okulary będą na "....", ale zadzwonię ponieważ wszystko się może zdarzyć i nigdy nic nie obiecuję ;) jeżeli jest opóźnienie to także staram się zadzwonić, poinformować, żeby klient nie tracił swojego cennego czasu i nie przyjeżdżał na darmo do salonu
wCzteryOczy
 
Posty: 310
Dołączył(a): 7 sie 2012, o 14:15

Re: lepsze soczewki

Postprzez dzika » 31 paź 2012, o 11:06

Dla mnie trochę podchodzenie nerwowo to tematów poważnych śmieszy.Zdrowie jest przecież ważniejsze niż jakieś spóźnienie.Ludzie nawet nie mają pojęcia jakie mogą być konsekwencje źle dobranych soczewek.Powinien dla takich klientów być krótki film wyświetlany. :)
dzika
 
Posty: 534
Dołączył(a): 11 sty 2011, o 17:08

Re: lepsze soczewki

Postprzez niki » 31 paź 2012, o 14:06

Wiadomo, że my, jako konsumenci, klienci też nie lubimy czekać. Czasem jednak nie da się tego przeskoczyć i trzeba tylko trochę cierpliwości i wyrozumienia.
niki
 
Posty: 410
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 11:46

Re: lepsze soczewki

Postprzez pola » 15 lis 2012, o 12:48

A my zyjemy niestety w takich czasach że wszyscy pędzą, pośpiech i stres mamy na codzień i może dlatego odzwyczailiśmy sie od czekania na cokolwiek.
pola
 
Posty: 223
Dołączył(a): 21 kwi 2011, o 10:59

Re: lepsze soczewki

Postprzez Piotr » 21 sty 2014, o 10:48

Oj czasem lepiej poczekać i mieć dobrze wszystko zrobione bo takie " na szybko" zazwyczaj się źle kończy.
Piotr
 
Posty: 343
Dołączył(a): 23 maja 2011, o 10:53

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Soczewki kontaktowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość