soczewki z gwiazdką ...

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez Katarzyna » 7 lis 2012, o 11:00

Chyba głównie są roczne i półroczne z tego co widziałam :) też jestem ciekawa jak się przechowują i czy np. w ciągu tego roku nie tracą koloru.Szkoda, że nie ma takich jednorazowych, bo nie ma co ukrywać, zazwyczaj takie soczewki kupujemy na imprezę :D
Katarzyna
 
Posty: 69
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 11:29

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez martula » 8 lis 2012, o 15:51

Hej zgodzę sie z Tobą Kasiu rzeczywiście powinny byc takie soczewki jednorazowe napewno był by mniejszy koszt i wiecej by sie tego sprzedawalo. Ja osobiscie nie lubie nosic soczewek :) wiec pewnie i tak bym nie kupiła ;)
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez J.M. » 9 lis 2012, o 13:12

Ale pewnie takie soczewki nie są polecane dla osób z korekcją?Czy wogóle takie są,czy tylko zerówki?
J.M.
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 10:35

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez MARK » 9 lis 2012, o 13:27

Tylko naprawdę jak widzi się obraz przez gwiazdę to niezła jazda.Ale z tego co się orientowałem to są różne wzory :) Na różne okazje.
MARK
 
Posty: 294
Dołączył(a): 15 mar 2011, o 09:15

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez dorota » 9 lis 2012, o 16:21

Moja koleżanka się orientowała i są dostępne tylko zerówki.
dorota
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 lip 2011, o 14:01

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez Katarzyna » 9 lis 2012, o 16:47

Ciekawe tylko czy np takie jednodniowe soczewki by były aż tak kolorowe, bo jednodniowe są zazwyczaj dużo cieńsze i może by tak nie zmienialy barwy.
Katarzyna
 
Posty: 69
Dołączył(a): 16 lip 2012, o 11:29

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez J.M. » 10 lis 2012, o 09:17

No właśnie i dla kogoś kto ma już -4.0 pojawia się problem z korzystania z soczewek nawet na imprezy.A szkoda :)
J.M.
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 gru 2010, o 10:35

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez martula » 10 lis 2012, o 10:48

Tak niestety są tylko zerówki , wpiszcie sobie w google soczewki na hallowen i macie chyba ze 12 wzorów, ciekawie wygladają :D szkoda ze nie ma równouprawnienia co do korekcjii :D ale myślę ze z czasem beda takie i z korekcją...
martula
 
Posty: 122
Dołączył(a): 30 paź 2012, o 14:12

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez Wiktor » 27 wrz 2013, o 14:53

LEMUR napisał(a):
visionnata napisał(a):jestem pewna że nic złego Ci nie grozi ;)


oczywiscie rozumiem, ze swoimi slowami bierzesz odpowiedzialnosc za kazdego, kto czyta Twoja wypowiedzi i np nie nosil soczewek - bo przeciez tak sobie zalozy... moze akurat na szczescie nie "porysuje" rogowki nieumiejetnym zakladaniem, sciaganiem. Bo przeciez imprezki w dzisiejszych czasach sa zakrapiane, a co tam... niech sie usna w soczewkach hydrozelowych... itp, itd.


Wziąłbym pod uwagę istotną rzecz o ile nie najważniejszą! Źle dopasowane kolorowe soczewki kontaktowe mogą pozbawić gałkę oczną tlenu, powodując poważne uszkodzenia! Zastanówcie się dlaczego np. w Stanach soczewki kolorowe nie są dopuszczone do "oficjalnej" sprzedaży.
Odpowiedź brzmi ... ponieważ nie zostały zatwierdzone przez Food and Drug Administration (Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków)
Wiktor
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 wrz 2013, o 13:41

Re: soczewki z gwiazdką ...

Postprzez Stylion_pl » 1 paź 2013, o 13:53

No trudno się z Tobą nie zgodzić w tej kwestii,ale chyba to dotyczy nie tylko kolorowych soczewek- każdy model musi być odpowiednio dopasowany aby dac nam komfort widzenia.
Stylion_pl
 
Posty: 96
Dołączył(a): 5 sie 2012, o 07:43

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Soczewki kontaktowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron